16 Kasım Sinan Sertaç Diyarbakır Altılı Tahminleri

 Abilerim nasılsınız, iyi misiniz? Bugün Şanlıurfa'da ilk iki ayaktan ya herro ya merro diyeceğiz. 

WING OF ANGELS

Adana'da geç başladığı yarışın sonlarındaki o gelişini unutamam. Beşinci olsa da gözüme girdi. Bugün de Ferit Yardımcı abim bindi. Eğer buraya at yazalım dersek listemiz uzun olur abilerim. Sen söyle, biz yazarız kardeşim diyorsanız 2 numaralı Creme Brule'yi de, 3 Gökyüzünü de ekleyin derim. Startta kalmasa 7 Paradiso da yazardım ama boşuna kuponum şişmesin dedim. 

EĞİL MİRİ

Kısa vadede çok kötü koştu ama ondan bir önceki yarışında Harun Baba'ya potoda geçilmişti. Yusuf Cengiz'le çok iyi anlaşıyorlar. Böyle sonlara kadar bekleyip düzlükte avlayabileceği bir grup var. Bombayı patlatırsa şaşırmayın abilerim. 

BAHÇE - TUMBUL HÜSEYİN

Bahçe de artık kazansın be abilerim. Bizi çok yordu. Bugün de artık mesafesini buldu. Necmi abim de yeniden bindi. En önemli rakibinin de Tumbul Hüseyin olduğunu düşünüyorum. 

FREE POWER

Kilosu ağır ama fark etmez. Çıktığı gibi bitireceği koşuyu bulmuş. Bu mesafeyi arkasına bakmadan, nefes almadan bitirir. Ha! Bir de şu var abilerim. Daha önce Free Power kaçmış, ekürisi vurmuştu. Hem de ikili bitirmişlerdi. Öyle de olabilir. Aklınızda bulunsun. 

Bugünkü altılı çok para verir. İnşallah buluruz. Destek veren ellerinizden öperim, şansınız bol olsun abilerim. 

Sinan Sertaç Diyarbakır At Yarışı Tahminleri

12 WING OF THE ANGELS // 2.3
6.12.1.4.2.8.3
3.9.6.8.10.1
6.9.4.11.10.3
8.7 // 4.3
4 FREE POWER BANKO

30.24 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski