10 Kasım Sinan Sertaç Elazığ At Yarışı Tahminleri

 


Kaç gündür hastayım abilerim. Devirli Diyarbakır'ı da kaçırdım ama sıkıntı yok. Sinan Sertaç kardeşiniz telafi eder. Bugün Elazığ'da son program. Altılıyı bulan olmazsa beşe verecekler ama öyle de bir program yok. Devire koşmaz. Son program son dans abilerim. Ne demek istediğimi az sonra anlarsınız. Nalkapon Dayı'mın bana öğrettiği bir söz sanatı. 

Bugün çok da moralli sayılmam. Ata'mın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü. Dün akşam üzeri kafam esti, otogara gidip bir bilet alayım, sabah namazını Hacı Bayram Veli'de kılıp öğlen de Anıtkabir'de Ata'ma dua edeyim dedim ama sonra Ana'm vazgeçirdi. Ben de oturdum, Elazığ çalıştım abilerim. 

YILMAZHAN

Son koşusunda sabırla bekledi, bekledi, bekledi. Sonra da rakiplerini üst üste ekledi abilerim. Bugünküler de onun için çantada keklik gibi duruyor. Ama benim aklım bir tek Blue Ribbon'la Win For Me'ye takılıyor. Biz yine geniş oyunlarımızda burada sürprizi arayalım. Ama ufak oyuncular da Yılmazhan'a güvensin. 

THE LAST DANCE

Şimdi ne demek istediğimi anladın mı abim? Elazığ'a yakışır bir son olacak. Bankomuz son dansla, Elazığ'la son dansımızı yapacağız. Son ayağa geldiğimizde heyecan dorukta olacak. İsmailhan yine son ana kadar direnecek, savaşacak ama son 200 metrede dış kulvardan bir fırtına kopacak. Neyse ki biz güvenli bir yerdeyiz abilerim. Son dansımızı böylece yapacağız. 

Bizi destekleyen elleriniz dert görmesin, şansınız bol, kazancınız çok olsun abilerim. Allah'a ısmarladık. 

Sinan Sertaç Elazığ At Yarışı Tahminleri

1.2.8.7.10.9
5.3.2.7.6.1.8
3.8.4.7.6.5
3 YILMAZHAN // 1.8
6.1.4.3.2.5.8
13 THE LAST DANCE BANKO

70.56 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski