28 Kasım Gizli Eküri Adana Altılı Ganyan Tahminleri

 


 

KING FURY: Lady Venüs, King Falcon ve özellikle Ateşin Kanatlarının varlığında sprinter safkan King Fury'nin önünde, bomboş kilosu ile büyük bir fırsat duruyor gibi. 1300 metre çim pistte üstü üstüne kazandığı yarışlar sonrası uzun mesafede şansını deneyen safkan düzlüğe çıkıldığında en gerideydi ve en öndeki safkanla arasında çok ciddi bir mesafe farkı vardı. Son 400 metreye doğru gelinirken öndeki rakipleri devrini almış ilerliyordu fakat King Fury hâlen yol bulamamıştı. Önü son üç yüz metre geçilirken açılan ve bulduğu yoldan inanılmaz bir sprint atan King Fury, 100 metre kala 5 boy farkı kapattı. Müslüm Çelik'in benzer bir hata yapmayacağına inandığım koşuda lehine gidişatı da bulan King Fury etkili düzlük sprintiyle kazanacaktır. 

CINNAMON: Kum pistte birçok kısa vadeli yarış birinciliğinin yanı sıra açık ve grup koşular kazanan başarılı safkan King Drok ile anneden kardeş olan Cinnamon'un son çim yarışının düzlüğünü izleyecek olursanız düzlükte jokeyinin teşviklerine pek cevap vermediğini görürsünüz. Çim pistte şu ana dek ortaya koyduğu performansı takdir ediyorum ancak kumda çok daha farklı bir performans bekliyorum. 

OSMAN BEY: Spencer gibi bir rakibi domine ettiği yarış sonrası katıldığı Grup 1 koşuda dördüncülükte kalmasının en büyük sebebi tempoydu. O gün beklenenden düşük tempoda seyretmesi Gökhan Kocakaya'nın hesaplarını boşa çıkardı. Bir sonraki kısa vadeli mücadelede işi şansa bırakmadan öne yakın koşan safkan, düzlükte rakiplerine hâkim oldu. Bu defa da temponun yüksek olacağını düşünüyorum. Kantarmasını en iyi tanıyan jokeyi ile bir kez daha potoyu önde geçebilir. 

BÜYÜK KENAN: Son 400 geçilirken öne sarkmak için çok istekli duran safkanın önü iki safkan tarafından kapatılınca 300 direğine dek yerinden kıpırdayamadı. Jokeyi baktı olmuyor, hafif hafif dışarıya almaya başladı ki bu da ona 100 metreye mal oldu. Son 200 metre geçilirken önünü açıp sprinte kalkan Büyük Kenan, bu sınıfa dahil bir Arap atından beklenmeyecek ölçüde kuvvetli bir sprint atarak öndeki rakipleriyle arasında bulunan dört beş boy farkı kısa sürede kapatıp burunla geçildi. Bugün jokeyi benzer bir hata yapmayarak buradan birincilik çıkartacaktır.

Sitemize yapmış olduğunuz katkılardan, vermiş olduğunuz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ederim. Şansınız bol olsun. 

Gizli Eküri Adana Altılı Ganyan Tahminleri 

6.5.8.2.3.1
8.6.1
2.3.4.6.8.1
1 OSMAN BEY // 3.5
7 BÜYÜK KENAN BANKO
1.9.2.10.7.13.5.8

69.12 TLYorum Gönder

Daha yeni Daha eski