26 Kasım Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 NAMIK BEY: Süratli safkanın benzer stilde koşan rakipleri olsa da grupta çıkabildiği tempolara çıkabilecek bir safkan görünmüyor. Kadir Tokaçoğlu ile de uyumlu koşan tayın, daha önce kazandığı pist ve mesafede bugün bir kez daha aynayı önde görmesini bekliyorum. 

FIRTINA KASIM: Bugün burada önde tempoyu yükseltecek birden fazla safkanın bulunması en çok da Fırtına Kasım'a yarayacak. Geçtiğimiz yıllarda uzun mesafede benzer rakiplerini birden çok defa geçmeyi başaran safkanın Kocaeli'de yaptığı son hazırlıktaki genel görüntüsü de ilgi çekiciydi. Programı cazipleştirebilecek potansiyelde bir safkan. 

IMPOSING VICTORY: İki yarış önce güçlü atlar arasında az farkla üçüncülükte kalıp daha sonra uzun mesafede de etkili bir yarış çıkartan İmposing Victory, 1200 metreyi de başarı ile koşabilen bir safkan. Jokeyi Metin Hamedi'nin tek yarışa geldiği programda, yüksek form durumuna sahip safkan, lehine gidişatta boş kilosu ile potoyu önde geçmeye adaydır.

ROMANOLUR: Bursa'da bu mesafede çok rahat kazandığı yarış sonrası İstanbul'da beklentinin altında performansı ile kendisine güvenenleri yanıltan Romanolur'un o dördüncülüğünü koşu şartı ile yakından ilgisi olduğuna inanıyorum. Şöyle ki eğer o gün kazanmış olsaydı bugün burada koşamayacaktı. İkinci olsaydı 3, üçüncü olsaydı 2 kg fazlalığı olacaktı. Bu açıdan bakıldığında Romanolur'un kazandığı ve kaybettiği koşular arasındaki performans farklılığını anlamak daha kolay oluyor. Süratli isimlerin varlığında yine işine gelecek tempoda bu kez kazanacaktır. 

RÜÇHAN: Orjin olarak beğendiğim ancak ilk üç koşusunda ortalarda görünmeyen tay, İlk startında bana biraz zayıf gelmişti. Son koşusunda ise biraz daha iyi durumda gördüm. Kaizbertlerin sıfırdan zirveye bir anda çıkan formları düşünüldüğünde burada sürpriz şansı olduğu söylenebilir. 

Verdiğiniz ve vereceğiniz destekler için teşekkür ediyor, bol şans diliyorum. 

Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.4.5.6.1.9.8
3.5.10.1
3 NAMIK BEY BANKO
8.5.2.10.9

11 IMPOSING VICTORY // 2.3
3.4.2.8.6.5

67.2 TL

2. ALTILI

8.5.2.10.9
11 IMPOSING VICTORY // 2.3
3.4.2.8.6.5
4 ROMANOLUR BANKO
9.5.4.1.7
5.2.3.12.11

60 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski