17 Kasım Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri

 OĞLUM YAMAN: Mürsel Kayiş, son dönemde benim yakınen takip ettiğim bir binici. Özellikle Kurtel Ekürisi'nin şans tanıdığı ve bu fırsatları iyi değerlendiren aprantinin geçtiğimiz günlerde İstanbul'da iki sürpriz safkanla kazanması da yeteneğini gözler önüne serdi. Son koşusunda da birlikte olduğu Oğlum Yaman ile o gün çok etkisiz kalsa da tayın kum piste daha yatkın oluşu ve bu pistte ve mesafede koştuğu mücadelelerde çıkardığı 1.31'lik derece bize gerekli veriyi sağlıyor. Yeniden döndüğü kum pistte bu kez kazanmasını bekliyor ve banko öneriyorum.

BÖLÜKBEY: Kocaeli'nde potoyu çok rahat bir şekilde beş boy farkla önde geçerken ne denli formda olduğunu gözümüze sokan Bölükbey'in uzun zamandır ekürinin atlarına binmesine rağmen Görkem Özçelik'ten ötürü hazır atlarda sıra gelmeyen Okan Akel idaresinde bugün bir kez daha potoyu önde geçmesini bekliyorum. Apranti kardeşimiz umarım hatasız biner ve kendisine verilen bu şansı en iyi şekilde değerlendirip hazır atlarda daha çok şans bulur. 

LAST REBEL: Yarış hayatına başladığı koşuda Babaoktay, Rising Sory gibi safkanları gerisinde bırakan ancak doping gerekçesiyle birinciliği elinden alınan Last Rebel, uzunca bir süre pistlerden uzak kalmıştı. Grup 1 Karayel ikincisi, Gazi Koşusu dördüncüsü Warrior Princess ve A3 Selahattin Batu dördüncüsü, KV 8 Yedigöller galibi Stinging Stronges ile anneden; A3 Kenan Binak ikincisi, G 2 S.İ.A.Y ve SAH. DER. dördüncüsü, KV 7 Şevket Belgin galibi Butterfly Dreams ile tam kardeş olan safkanın yüksek potansiyelini sahaya yansıtması durumunda çoğu formsuz, ara vermiş yahut istikrarsız rakipleri arasında günün bombasını yapabileceğine inanıyorum. 

KING AREL: Son birinciliğini bu mesafede, bu pistte ve bugünkü jokeyi Muhammed Mir Bilgin ile alan King Arel, o gün Utkucuk, Özay Karamaça ve Maratoncu gibi isimleri geçmeyi başarmıştı. Bugünkü yarışın da tempo bakımından aynı olacağını öngörüyorum. King Arel, sonlarda yapacağı kuvvetli sprintle yine sonuca gidebilir. 

GÜÇLÜBEY EFESİ: Kariyerine Ankara'da başlayan ve o günden itibaren İsmail Dinar idaresinde piste çıkan safkan, bugün ilk defa koşacağı Caner Paso ile birinciliğe yakın görünüyor. Henüz hiç tabeladan düşmeyen Güçlübey Efesi, orjin bakımından her piste yatkın duruyor. Ayrıca beş ay ara sonrası katıldığı koşuda da üstüne fazla gidilmediği âşikardı. O gün İsmail Dinar, yarış boyunca safkanı rölantide götürüp sonlarda da birkaç teşvikle şansını zorladı. Elbette beş aylık aranın olumsuz etkilerini de dibine kadar hissetti. Bu kez daha nefesli ve formda çıkacağı yarışta potoyu önde geçerek maidene veda etmesini beklediğim safkanı küçük ve orta ölçekli şablonlar için banko öneriyorum. 

BABA NASUHİ: Henüz kariyerinin ikinci startında Grup 2 Tay Deneme gibi sert bir yarışa sokulan Baba Nasuhi, birkaç yarış sonra dağıldı ve bir daha kendisine gelemedi. Annesi Günizi'nin Trendsetter, Gürsoyhan, Kings Pleasure gibi kalite safkanlarla anneden kardeş olan Baba Nasuhi'nin potansiyeli yüksek. Bursa'da katıldığı 1400 metre mesafeli kum pist yarışında beyaz bayrak ayna deneyen ancak sonlarda iç kulvardan güçlü gelen Ralala'ya direnemeyip burun farkıyla mağlup olan safkanın uzayan mesafede daha etkili olmasını bekliyor ve kuponlarda muhakkak bulunmasını tavsiye ediyorum. 

Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri

NORMAL KUPON

2 OĞLUM YAMAN 
6 BÖLÜKBEY 
13.6.9.11.5.1.10.12
6.3.4.8.10.5
3 GÜÇLÜBEY EFESİ 
11.4.7.9.5.13.14.10

30.72 TL

GENİŞ KUPON 

2 OĞLUM YAMAN BANKO
6 BÖLÜKBEY BANKO
13.6.9.11.5.1.10.12
6.3.4.8.10.5
3.6.12.9.4.1
11.4.7.9.5.13.14.10

184.32 TL
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski