13 Kasım Gizli Eküri Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

 


ZORRO: Yarış hayatının ilk koşusunda startla beraber ön grubun hemen arkasında ilerleyen düzlüğe çıkıldığında ise önde istekli ve tempolu giden Dokuzbakırlı ile arasında en 5 boy fark olan safkan, jokeyi Kadir Tokaçoğlu'nun teşvikleriyle kısa sürede arayı kapatmak bir yana, rakibinden sıyrıldıktan sonra potoya kendinden emin fulelerle ilerleyerek fark yaptı. İkinci yarışında da yine Kadir Tokaçoğlu'nun sabırla beklettiği tay, düzlükte iç bariyeri tutup bu defa bugünkü rakiplerinden Final Drive'ı birkaç teşvikten sonra atladı ve yine potoya kendinden çok emin bir şekilde uzandı. Bu kez rakipleri çok daha sert ancak şu var ki Panagea ile Mystic Power'ın süratlendireceği mücadelede muhtemelen Gökdenizim onları yakın markaja alacak. Bu üç safkanın düzlüğe dek yeterince yıpranacağını düşünüyorum ve Zorro'nun yine iç kulvardan kendine yol açıp rakiplerine hakim olmasını bekliyorum.

NEUROSURGEON: Rock Of Sea, Coach gibi isimlerle anneden kardeş olmasından ötürü yarış hayatına başladığında dikkatleri üzerine çeken ancak son iki startına dek birçok defa bizleri yanıltan Neurosurgeon, orjinine yaraşır bir biçimde maidenden handikap mücadeleyle çıktı. O gün çok güçlü atlara karşı boy göstermeyen safkan, potoya süzülürken çok kolay bir görüntüye sahipti. Bir sonraki yarışında daha sert bir grubu karşısına alan Neurosurgeon, o grubu da kolay atladı. Eğer orjini kadar koşmaya devam ederse Neurosurgeon'un önünün açık olduğunu söyleyebilirim. 

DESTANSI: Ne yazık ki ülkemizde bazı atlar maidenden çıkartılmıyor. Ben Destansı'nın da böyle bir safkan olduğunu düşünüyorum. Diyarbakır'daki üçüncülüğü dahil olmak üzere o günden bu yana her startında düzlüğe kolay çıkan safkan, ne hikmetse sonrasını getiremiyor. Eğer kazanmak isterse kazanır. Bundan daha uygun bir grubu da zor bulur. 

PORSCHE: Çim pistte çok enteresan yarışlar yaparak zaman zaman bizi çok şaşırtan Porsche, örneğin 2020 Ağustos ayında Yırtlaz, Temizkaan, Canım Çiğdem, Erkmen gibi atların arasında liderliği almış ve son metrelere kadar da başarılı bir şekilde götürerek güçlü rakiplerinin arasında dördüncü olmuştu. Çok değil bundan birkaç ay önce ise Alderamin, Reisoğlu ve Sıkıntı Yok ile dişe diş bir mücadeleye girişip çok az farkla geçilmişti. Uzun zamandır üzerine gidilmeden yaptığı hazırlıkları neticesinde iyi bir form yakaladığını tespit ettiğim safkan, bugün Ali Kaçmaz gibi stiline uygun, sürpriz yapmayı seven, kaçak atlara da iyi binen bir jokeyin idaresinde 50 kg gibi bomboş bir kiloyla çıkacak. İyi durumuyla piste çıkacak olan safkanın etkili jokeyiyle beyaz bayrak ayna yapabileceğine inanıyor ve alternatif tek olarak öneriyorum. 

Değerli dostlar bildiğiniz üzere bizler 6 yıldır bu sektörde yer alıyoruz ve o gün bugündür de -defalarca yüksek ikramiyeler bulmamıza rağmen- paralı site olayına meyletmedik. Sizden ricamız sitemizi her zaman destekleyerek devamlılığını sağlamanız.  Hepinize teşekkür ediyor ve bol şans diliyorum. 

Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

10.9.3.1.2
3.7.6.1.2
6 ZORRO BANKO
5.3.4.2.1.6
6.1.2.5
12 PORSCHE // 7.11.5

48 TL

1. ALTILI

5.3.6.2.1.4
1.5.2.7
2.1 // 3
10.9.3.1.2
3.7.6.1.2
6 ZORRO BANKO

115.2 TL

2 Yorumlar

  1. Son ayak 12 yerine 11 yazmışsın başkan

    YanıtlaSil
  2. 2.ALTILI NIN SON AYAĞI 11 NUMARA MEMOCANDIR 12 NUMARA PORCHE DIR BILGINIZE

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski