19 Kasım Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı TahminiLUCATONY: Kendisinden tecrübeli safkanları geçmeyi başardığı yarışın ardından bu defa bir alt grupta piste çıkacak olan ve Alberto gibi güçlü bir safkanla anneden kardeşliği bulunan Lucatony; 400 metreyi 23, 1000 metreyi de 1.03 rahat yaptığı çalışmalarında formunu muhafaza ettiğini gösteriyor. Safkanın bugün de pistten birincilikle ayrılmasını bekliyor ve banko öneriyorum.

EVERGRANDE: Bursa'da 1800 metre mesafede çoğu bugünkülerden biraz daha zayıf rakipler arasında 5 boy farkla net bir birinciliğe imza atan Evergrande, yeniden eski günlerien dönme sinyalleri verdiği o koşusuyla bugün burada bu kiloyla iddialı olabileceğini göstermişti. İzmir'deki Kısa Vadeli 7, buradaki Şartlı 5 mücadeleden silinip 63 kg ile koşmayı tercih eden ilgilileri de safkanın kazanacak güçte olduğuna inanıyor gibi görünüyorlar.

KÜÇÜK JOKER: Bu grubun üzerinde bir at olduğunu daha önce katıldığı birçok mücadelede gösteren safkanın son beşinciliğinde yarışa biraz geç başlamış, aprantisi safkanı zapt edemeyince hem dışarılardan dolanmış hem de öne erken getirmişti. Bunun faturasını da düzlükte mücadele gücünü kaybederek ödeyen Küçük Joker, form bakımından bu kadar iyi durumdayken burada favori hanesine yazılmaması olmaz.

FİŞEK ALİ: Onurkaan gibi bir şampiyonun anadan kardeşi olsa da henüz potansiyelini sahaya yansıtamamış bir isim olan Fişek Ali'nin Bursa'da katıldığı son startında kazanmaya pek istekli olmadığını gördüm. Anladığım kadarıyla koşu şartı kovalıyorlar. Yüksek potansiyel taşıyan tay, o ikinciliği ile elinden bırakmadığı Şartlı 3 koşma hakkını nakide çevirip bugün rakiplerini sürklase ederek kazanacaktır. 

RONDA: Açık 3 Selahattin Batu, isimsiz bir Grup 2 ve Kısa Vadeli 7; Kısa Vadeli 8 ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI, Kısa Vadeli 9 Y.CAHİT AYBEK, Açık 3 YARIŞSEVERLER Koşusu gibi mücadelelerde adını birincilik hanesine yazdıran Regardless ile anneden kardeş olan safkan, Kocaeli'de sürdürdüğü hazırlıklarında 1000 metreyi 1.06 yaparken çok rahat görünüyordu. İlk startında kazanacak kadar iyi durumda gördüğüm Ronda, değerli kağıdıyla favorim. 

OVER CLOUDS // KING CHA CHA: Son iki koşusundan birinde King Of The Fire'a, diğerinde formda safkan Mühendis'e az farkla kaybeden Over Clouds, bu defa daha da lehine gelişecek olan gidişatta kazanarak şanssızlığına son verebilir. Yarış hayatının ilk iki startında kum pistte kazanan ve uzun zamandır kaba kuma çıkmayan King Cha Cha da bilinen kalitesiyle burada ihmale gelmez. 

PRINCESS NAZOM: 1400 metre mesafeli yarışta 53 ganyanla beyaz bayrak ayna yaptıktan sonra İstanbul'da 1500 metre sentetik pistte son dönemin en başarılı kısraklarından Strawberry Girl'e potoya yakın yakalanıp az farkla gerisinde üçüncü olan kısrak yakaladığı muhteşem formu bugün de fırsata çevirerek çıktığı gibi bitirecektir. Günün bankosu olarak öneriyorum. 

Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahmini

1. ALTILI

3.7.6.1.8.2.4
1.4.2.9.7
2 LUCATONY BANKO
3.6.9.2.1.7.5.8

3.11.4.7.6.10
3 FİŞEK ALİ BANKO

134.4 TL

2. ALTILI

3.6.9.2.1.7.5.8
3.11.4.7.6.10
3 FİŞEK ALİ BANKO
6.4.3.5.2
5.3.2.4.1.7.9
7 PRINCESS NAZOM BANKO

134.4 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski