12 Kasım Gizli Eküri İstanbul Altılı Tahminleri

 SIEMPRE GANADOR: Üç yarış öncesinde potoda, formda safkan Brave Gladiator'e geçilen, ardından sentetik pistte, yine formda bir isim olan Modayı geçip Sonbahar Büyük Handkapı'nda Charlatan gibi kalite bir ismin ardında ikinci olurken Overlord, Trevi Fountain, Secret Blood gibi başarılı safkanları gerisinde bırakan Siempre Ganador, şu anki formuyla ağır kilosuna rağmen bu grupta kazanabilecek potansiyele sahip. 

KINGSMAN: Ankara'da 1400 metre mesafede elde ettiği ikincilikle eski günlerine göz kırpan Kingsman, bugün elverişli rakipler arasında lehine gidişatta koşacak olmasının yanı sıra mesafenin de 200 metre daha uzamış olmasıyla şansının arttığını düşündüğüm başlıca safkandır. 

BALIKÇIKRAL: Geçtiğimiz günlerde paylaştığım şablonda, ne denli kaliteli bir safkan olduğunu, daha ilk yarışında Grup atı olduğunu gösterdiğini paylaşmıştım. Nitekim Haralar Koşusu'nda jokeyinin yanlış yerde takip etmiş olmasına rağmen sonlarda etkili gelip dördüncü olarak potansiyelini gösterdi. Bugünkü jokey değişikliğinden sonra şansının arttığını düşündüğüm Balıkçıkral, koşuyu kazanmaya en yakın safkandır. 

MORGANA // ALTOBELLA: Morgana ilk startında beklentinin epey altında koşmuştu. Fakat hem dahil olduğu hara hem de orjini iyi. Pendragon, Mc Gill gibi isimlerle anneden kardeş olan safkanın çim pistte daha iyi koşmasını bekliyorum. Alto Bella ise ilk üç startında sentetikte ve kumda denenen bir safkan olmasına karşın çim pistte de başarı sağlayabilecek bir tay. Ben bugün bu koşudan sürpriz bir netice bekliyorum ve ön planda da bu iki safkanı tutuyorum. Zaten diğer senaryolarda Anadolu Edası, İberian Girl, Another Love ve Newborn dörtlüsünden birinin aynayı önde geçme şansı oldukça yüksek. 

Değerli dostlar unutmayın ki ÜCRETSİZ sitelere sahip çıkma vazifesi sizde, her gün size içerik ve tahmin sunma görevi de bizde. Duyarlı davranan herkese teşekkür ediyor ve bol şans diliyorum. 

Gizli Eküri İstanbul Altılı Tahminleri

1 SIEMPRE GANADOR // 7.6
3.1.7.6.4
5.2.7.8.4
4.2.1.3
7 BALIKÇIKRAL BANKO
8.2.3.5.4.10

48 TL // 144 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski