20 Kasım Serkan Yaşar İstanbul Altılı Tahmini

 


SERKAN YAŞAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ

Bugünkü İstanbul altılı tahminimde son ayaktaki bankoma güveniyor, birçok koşuda da sürpriz neticeler bekliyorum. Çünkü birbirine denk safkanların yan yana geldiği mücadeleler var olmakla beraber gidişatın da sonucu çok net etkileyeceği koşular olacak. İnşallah düşündüğüm neticeleri alır, ikramiyeye uzanırız. 


GÖKÇE HATUN: Ara sonrası yaptığı etkili yarışla aynayı önde geçerken biraz zorlansa da o koşusunda mesafenin kısalığının da en az ara vermesi kadar sonuca etki ettiğine inananlardanım. Daha nefesli gireceği ve de yeteri kadar dinlendiği bu yarış öncesi çalışmalarını da beğendiğim safkan, alternatif tekim. 

PELIGROSA // VENICE: Biraz daha orta ve de uzun mesafeye yatkın olduğunu düşündüğüm Peligrosa, değişen jokeyi ile bugün de iddialı olacaktır. Yarış hayatının ilk koşusunda çok sert rakiplerle karşılaşıp son 200 metreye dek mücadelenin içinde kalmayı başaran Venice, başarılı aprantisi Görkem Özçelik idaresinde katılacağı mücadelede favorinin en ufak hatasını affetmez.

BAŞAYDIN: Öne yakın koşup sonlarda rakiplerini ayırdığı yarışın ardından benzer taktikle koşup ağır kilodan etkilenerek ikinci olmuştu. Bugün de geçebileceği rakiplere karşı ter dökecek olan safkanın kendisi kadar formda bir de ekürisi var. Akçakocabey, sert grupta katıldığı koşuda dördüncü olurken etkili bir düzlük sprintiyle önlere doldurmuştu. Potoyu geçerken de deposu hâlâ doluydu. Her ne kadar uzun mesafe atı izlenimi verse de orjin bakımından bu mesafelerde de rahatlıkla koşacağına inanıyorum. Eğer ekürisi sonlarda avans alıp yine tempo kaybederse onu geçecek olan safkan Akçakocabey olacaktır. 

Bin bir güçlükle ayakta duran ÜCRETSİZ sitemize destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Şansınız bol olsun. 

Serkan Yaşar İstanbul Altılı Tahmini.

3.2.8.10.1.9
5.2.6.3.7.10.13.1
13.12.3.11.4.7.5.9
5 GÖKÇE HATUN // 4.6
7.10
9 BAŞAYDIN BANKO

61.44 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski