22 Kasım Sinan Sertaç Şanlıurfa Altılı Tahminleri

 


Nasılsınız abilerim? Dünkü Diyarbakır'da bankomuz geldi. Size "günün bombasını yapacak" diye tanıttığım Fazlı Bey beni mahcup edip size karşı yüzümü kara çıkarmadı. Gelgelelim dörtte kaldık. Başarısız oldum. Gece gözüme uyku girmedi. Dünkü şablonumdan çok emindim. Sorun değil. Bugün de büyük paralar dağıtılacak. Gidişat uzmanı Sinan Sertaç kardeşiniz de maharetini gösterecek abilerim. 

LIGHTNING HAWK

Bu yarış hızlı gider abim. Lightning Hawk'un o düzlükteki bitirici sprintini izleyebiliriz. Yeter ki aprantisi bundan birkaç yarış önceki gibi koskoca pistte önündeki üç atın arasında sıkışıp kalmasın. Bombayı patlatır vallahi.

UÇAN NİSA

Günün en büyü favorilerinden bir ama devrilebilir. Aklımdabirkaç at var abilerim. Biri Adana'dan gelen Neçu Kız, öbürü de ilk kez koşacak Karacan. Diğerleri de 7 Mirsel, 2 Argen Kızı. Uçan Nisa kötü koşarsa bunlardan birinin kazanabileceğini öngörüyorum. 

ÖZALP

Bugünkü bomba adayım da Özalp. Son yarışından çok daha hafif kiloyla sonlarda öyle bir sprint atar ki nereden geldiğini göremeyiz. Üstündeki aprantiyi de takip ediyorum hep sürpriz yapıyor. Bugün de bizim için yapıversin. 

MADALYON

Starttan çıksın yeter abilerim, rakibi yok. Gidişat Uzmanı Sinan kardeşinizin de söyleyecek başka sözü yok. Yarışa başlarsa dinozor gibi hepsini ezer geçer. 

KÜLÜNÇE GÜZELİ

Urfa'da yaptığı dereceler de, Adana'da geçtiği atlar da ortada abilerim. Filim, fırıldak, tezgah olmazsa köy kasa kurup kazanması lazım. Son ayağa kadar gelip bu heyecanı yaşamak bizim de hakkımız. 

Hep duyuyorum abilerim, siteye destek çok azmış. Siteye giren bakıp çıkıyormuş. İnanın ki sitede çalışanlar alın teri döküyor. Size de küçük bir iş düşüyor. Elleriniz dert görmesin, sağ olun, var olun.

Sinan Sertaç Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri

11.12.6.10.3.7
12 UÇANNİSA // 10.6.7.2
6.3.9.2.7
9.5.1.6.4
9.5.7.8.3
1 KÜLÜNÇE GÜZELİ BANKO

45 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski