16 Kasım Serkan Yaşar Adana Altılı Ganyan Tahminleri

 REAL CHANCE // GOLDEN STORM: Real Chance ekürisinin kazandığı koşuyu dördüncülükte bitirmişti. Orjin anlamında hem kuma hem de çime yatkın. Pist ayırt edeceğini sanmıyorum. Hatta kumu belki biraz daha iyi koşmasını bekliyorum. Bugün ilk defa kaba kuma çıkacak olan tayın yeterli hazırlıkları ve etkili ahır bakımıyla potoyu önde geçmeye yakın olduğuna inanıyorum. Golden Storm, geriden güçlü gelebilen ve de bence mesafe isteyen bir tay. İki kez Karataş binmesine rağmen performansında ilerleme olmadı. Belki bu kez Kocakaya'nın farklı iniş stili işe yarayabilir. Potansiyel olarak grubu geçebilecek güçteki safkanın tek ihtiyacı olan iyi koşmak. 

EGETAY: Sonunda istediği pisti bulan safkanın performansında önemli bir yükseliş meydana gelmesini bekliyorum. Orjin bakımından kaba kuma yatkınlığı tartışılmaz. Anası Ahubere'nin Berksoy'la anadan, Alişhan'la da ana baba bir kardeşliği, kendisinin de bugün koşan Asrın Pehlivanı ile anadan kardeş olduğunu da eklemek gerekiyor. İstanbul'da sentetik ve çimde yaptığı iyi yarışlar sonrası daha çok seveceği Adana kum pistindeki ilk koşusundan birincilik çıkartmasını bekliyorum. 

ROLLING THUNDER: Son iki koşusunda da jokeyinin azizliğine uğradığına inandığım safkana daha iyi binen, daha uyumlu bir jokey binseydi bir şekilde aynaya atabilirdi. Form durumu çok iyi olan ve de birkaç yarıştır trınağının ucunda dolanan safkan, Müslüm Çelik idaresinde piste çıkacak olduğu bu mücadelede jokeyinin de olumlu katkılarıyla bu grubu geçerek özlediği birinciliğe kavuşacaktır. 

Serkan Yaşar Adana Altılı Ganyan Tahminleri

6.9.11.3.12.8.2.4.1
1.4.5.10.9.6.8.11
9.5 // 7.1
6 EGETAY BANKO
6 ROLLING THUNDER BANKO
9.14.8.6.3.2.15.11

92.16 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski