30 Kasım Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri (TUTTU 1.350 TL)

 


Dün Bursa'da Kara Kamçı'nın 95 bin TL kaçırmasına çok üzüldüm. Çok basit bir şekilde kaçırmasına daha çok üzüldüm. Birkaç gün önce tahminlerimde ondan büyük bir ikramiye beklediğimizi söylemiştim. Çünkü daha önce 320,000 de gördük, 118 bin de gördük. Bizim inancımız tam. Bekliyoruz.


ROUGHNECK: Son koşularına baktığımızda bir araya geldiği rakiplerinin sertlik derecesinin bugünkülerden daha yüksek olduğunu görebiliyoruz. Daha evvelki yarışlarında ise bu ve de bun benzer gruplarda her daim iyi yerde bitirdiğine, zaman zaman da kazandığına şahit olduk. Üç aydan fazla bir süre sonunda gördüğü yarışla nefes açıp bugün denk gruba gelen Roughneck'in sürpriz bir açılış yapabileceğine inanıyorum. 

CRIME MACHINE: Elazığ'dan geldikten sonra KV 6, A3, Şartlı 5 koşularda birbirinden güçlü rakipler arasında mücadele veren Crime Machine, bugünkü rakipleri arasında stili isimler olmasına rağmen benim en ön sıradan şans vereceğim isim. Ayağına çabukluğunun yanı sıra güç faktörünü de devreye sokarak beyaz bayrak ayna yapabilir.

BORDO MAVİ: Günün en dengesiz ve de zor yarışlarından biri. Bu ayak üzerinde yoğunlaştığımda eğer Bordo Mavi'yi yıkacak olursam neredeyse hepsini yazmam gerektiği fikrine kapıldım. Bu sebepten de geniş kuponda kapatıp küçük kuponda ise tek atmak daha makul olacaktır.

YÜCEL: Dört ay ara sonrası Elazığ'da yarış gören safkan, daha sonra Adana'ya getirildi ve de Özcan Yıldırım idaresinde katıldığı 1300 metre mesafeli koşuda virajı en geride dönüp düzlükte çok iyi bir sprintle önlere doldurarak farkı yarım boya dek düşürmüştü. Bugün Özcan Yıldırım'ın huyunu suyunu öğrendiği safkanla aynı hataya düşmeyerek düzlükte rakiplerini ayıracağına inanıyorum.

BLACK BEARD: Yarış hayatının ilk koşusunda birçok talihsizliği üstü üstüne yaşamasına rağmen sonlarda en dış bariyerden attığı sprintle kendisine hayran bırakan, o günkü derecesi de buradaki rakiplerinin neredeyse hepsinden iyi olan Black Beard'in birlikte çalıştığı jokeyi ile ikinci startında maidene veda etmesini bekliyorum. 

HÜMA SULTAN: Bu grubun üzerinde bir at olduğu su götürmez bir gerçek. Yedi ay sonra gördüğü iki yarış arkasından tam dişine göre grupla koşuyor. Elbette sorunlarından tam kurtulup kurtulmadığını kestiremiyoruz. Bazı atlar iyileşti denilen yerde sakatlanıyor. Bu cebepten banko yazmak yerine her ölçekteki kuponda ilk sıradan şans verilmesinin en doğrusu olacağını düşünmekteyim. 

Sitemize destek olmayanlara da gerçekten sitem ediyoruz. Bu kadar dürüst ve de ücretsiz bir siteye sahip çıkmayıp kaderine terk etmek, sonrasında da ayakta durmasını beklemek ne kadar doğru bilmiyorum. Biz kapatınca ya da pes edip bırakınca mutlu mu olacaksınız? Hiç sanmam. O hâlde bize destek olun. Sitedeki tanıtımları ziyaret edin. Şansınız bol olsun.

Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

5 Roughneck yerine 8 Belenus eklendi. 14.21 

NORMAL KUPON

3.7.1.10.9.6.2.8
4.2.6.1.7.3
7 BORDO MAVİ 
11 YÜCEL 
1 BLACK BEARD 
4.12.11.10.5.1.3.2

30.72 TL

GENİŞ KUPON

3.7.1.10.9.6.2.8
4.2.6.1.7.3
7.3.9.8.1.5.6
11 YÜCEL 
1 BLACK BEARD 
4.12.11.10.5.1.3.2

ALTILI GANYAN 1.350 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

2 Yorumlar

  1. Valla serkan kardeş siteye girip tıklama yapmayan herkesi kınıyorum ben sahsen emeğe saygı duyan insanım ama sizin sitem leriniz benide üzüyor ben tıklama yapyorum hemde günde rahat 20.30.tıklama adam giriyo tahminlere bakıp çıkıyor bende enayi gibi hissediyorum.cok haklısınız ne bileyim hepsini emeye saygıya davt ediyorum😡😠

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski