23 Kasım Serkan Yaşar Adana Altılı Ganyan Tahminleri

 


 

ONYEKURU: Son üç yarışında yaşadığı form sıçraması, safkanı bugün favori konumuna yükseltti ki son yarışında geçtiği Rolling Thunder da burada ciddi rakip olabilecek bazı safkanları katıldığı ilk yarışta geçmişti. Bugünkü rakiplerini de dişine göre bulduğum safkanın yine ön planda değerlendirilmesi gerektiğine inanıyorum. 

GUILLOTINE: Kazandığı ilk startında farklı bir görüntü sergileyen safkan, ilk startında 1400'ü 1.28.77 gibi fena sayılmayacak bir dereceyi zorlanmadan yaptı. Bugün önde gidecek seri isimlerin çokluğundan dolayı öne çok yakın gitmeyeceğini düşündüğüm Guillotine'nin uygun rakipler arasında ikide iki yapmaya yakın olduğunu düşünüyorum.

SER CANAN: Bu tip atlar bir türlü maidenden çıkmıyor ya da bilinçli bir şekilde çıkarılmıyor. Bu da yarışseverlerin işini zora sokuyor. At sahibi, maidenden çıkarsam nerede koşacağım derken her koşusunda %50 çıkan bu tip safkanların kazanamaması yarışseveri mağdur ediyor. Ancak artık sezon ve de yıl sonuna geldik. Bu şekilde maidenden dolanan atların da kazanma zamanı geldi diye düşünüyorum. Üç yarışının ikisinde elindeki birinciliği rakiplerine son anda kaptıran Sercanan'ın bugün isterse maidenden çıkacağını düşünüyorum. 

INVINCIBLE KNIGHT: Tutarak kazanırken 1500'ü 1.35 yapan İnvincible Knight, bu derecesini daha da geliştirecektir. Bu kez mesafenin 1300 olmasının işini biraz sokabileceğini düşünsem de aynı yarışı tekrarlaması durumunda kazanacaktır. Dipnot düşmekte de fayda var: Anasının tayları sağlıklı koşmuyor. 

Serkan Yaşar Adana Altılı Ganyan Tahminleri 

8.2.3.9.10.11.7.4
5.12.1 // 2.4.7.9
1.5.11.4.7.2
6 GUILLOTINE BANKO
1.12.11.6.8.4.3.7
2 INVINCIBLE KNIGHT BANKO

92.16 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski