26 Kasım Serkan Yaşar Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

 


Kara Kamçı, son iki gündür üst üste altılılar bularak 2000 TL'den fazla bir ikramiye kazandırdı. Bizim ondan beklentimiz daha yüksek. Her yıl bir tane büyük ikramiye bulurdu ama bu yıl henüz alamadı. İnşallah sizlerle paylaştığımız kurgular ufak büyük demeden ikramiyeleri toplamaya devam eder. Yıllardır farkında olduğunuz gibi biz bu yola baş koyduk.

ROMANOLUR: Romanolur, yılın bu dönemlerinde oldukça başarılı yarışlar yapan bir safkan. Ayrıca bu koşuda Belalı Tumbul, Keleşhan, Hanım Hanım gibi ayağına çabuk safkanların varlığı da bekleme yarışlarında oldukça başarılı bir isim olan Romanolur'un çok işine gelecek. Bundan iki yarış önce benzer tempolarda koşulan yarışı rahat kazanan safkan, son starında da düzlüğe çok rahat gelmesine rağmen son metrelerde beklenen atakları yapamamıştı. Bu kez kaba kumda koşacak olan safkanın lehine gidişatta neticeye gitmeye çok yakın olduğuna inanıyor ve de Bursa'da gerçekleştirdiği 1000'i 1.10 işine de güvenerek banko öneriyorum.

SAFİHA: İlk üç yarışında da ikiliden düşmeyen Safiha, şu ana dek sergilediği performansla potansiyel taşıyan bir kısrak olduğunu göstermişti. Babasının Ateştopu olması, anası Cibek'in kumda yarış kazanmasının yanı sıra Anka gibi kumcu bir kalite safkanla anadan kardeş olması gibi etkenler Safiha'nın kum pistte çok daha başarılı olabileceğine işaret ediyor. Kantarmaya Ayhan Kurşun'u alan kısrağın İstanbul iç pistinde 1000'i 1.10 rahat yaparken ortaya koyduğu görüntü de güven vericiydi. Ben bugün bu safkanın alternatif tek olarak değerlendirilebileceğine inanıyorum. 

Siz yarışsever dostlarımızın verdiği desteklerle büyümeye devam ediyor, sitemizi sürekli olarak geliştirmek için çaba harcıyoruz. Duyarlı davranan herkese teşekkür ederim. Şansınız bol olsun. 

Serkan Yaşar Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

2. ALTILI

5.10.8.9.1.2
3.2.11.1.5
3.6.2.8.5.4
4 ROMANOLUR BANKO
5.4.1.6.7.9
5 SAFİHA // 2

86.4 TL

Daha yeni Daha eski