12 Kasım Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

 


NOBLE WIND // MAGIC MASTER: Bugün burada daha evvelinde sert gruplarda iyi yarışlar yapmış WIN MY SON ile SIESTRA olsa da ben ilk kez çim piste çıkacak olan Noble Wind ile Magic Master'ın sürpriz bir sonuç gerçekleştirebileceğine inanıyorum. Her iki safkan da bu piste daha yatkın orjinleri ile benim ilgimi çekiyor.

YILDIZ KÜMESİ: Son startında dışarıdan güçlü gelerek ikinciliği ayna önünde kurtaran safkan için bu kez mesafenin 100 metre daha uzamış olmasını avantaj olarak görüyorum. Neredeyse aynı rakiplerle karşılaşacak olan Yıldız Kümesi'nin uzayan mesafede daha etkil bir yarış yapmasını bekliyorum. 

MIZRAK KIZ// SENSE EIGHT // AIR DROP: Ankara'da sürdürdüğü hazırlıklarına İzmir'de devam eden ve de en son olarak Bursa'ya iki ay sonra ilk kaydını yaptıran Mızrak Kız, son dönem karşılaştığı rakiplere göre daha alt gruba uygun kilo ile gelen Sense Eight ile yarışın temposunun epey işine geleceğine inandığım Airdrop üçlüsü burada benim ön planda tuttuğum safkanlardır.

BAS GİT // TEKİNCİ // BABAOZAN//KRAL CAMUZ: Yeniden Murat Gündüzeli ile buluştuğu ilk startında çim pistte yarışı önlerde kabullenip ikincilikte kalan Bas Git'in bu kez öne gelmeden yarışı orta grupta takip ederek düzlük sprintiyle sonuca gitmeye çalışmasını bekliyorum. Yeniden çim piste dönen kalite orjinli Tekinci ile son ikinciliği göz dolduran Babaozan da burada şans verilmesi gereken başlıca isimler arasındadır. Ayrıca şanssızlığını bir türlü kıramasa da 

LONG RUNNER: Şampiyon safkan için söylenecek pek bir söz yok. Halis Karataş ile henüz uyum sağlayamadı fakat bugünkü rakipleri de koşunun şartları da Long Runner'ı işaret ediyor. Daha önce geçilmediği kum pistte bu geleneği sürdürmesini bekliyorum.

ASCOT: Ankara'da belirli bir seviyenin üzerinde rakipler arasında ortaya koyduğu performansla dikkat çeken Ascot, bugün oldukça denk rakipler arasında piste çıkıyor. Daha evvelinde açık yarışta dördüncülük elde ettiği Tolga Yıldız ile bu kez kazanmak paralosı ile piste çıkacağına inanıyorum.

SANCAKTAR // TUNCASOYLU // BABAÖZESER // DÖRTNALBEYİ: El değiştirdikten sonra ikinci defa piste çıkacak olan ve Mehmet Kaya'nın da ilk kez bineceği Sancaktar, son üçüncülüğü ile ilgimi çeken ve de bu gruba diş geçirecek güçteki Tuncasoylu, son yarışlarında inanılmaz bir form sıçraması yaşayan Babaözeser ile çim pistte de iyi koşan Dörtnalbeyi dörtlüsü bu yarış için yeterli görünüyor. 

Yıllardır ücretsiz bir şekilde hizmetinizde olan sitemize yapacağınız en ufak katkının bizi ne denli mutlu ettiğini bilemezsiniz. Bu siteyi sizlerin desteği sayesinde ayakta tutuyor, sizlerin ilgisiyle büyütüyoruz. Hepinize teşekkür ederim. Şansınız bol olsun. 

Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

6.5.8.11.3
10.1 // 3.9
6.3.1.2.4.9
11.8.4
6.8.5.10.9.2.4
6 LONG RUNNER BANKO

100.8 TL


2. ALTILI

11.8.4
6.8.5.10.9.2.4
6 LONG RUNNER BANKO
1.3 // 8.5.2
4.8.7.11.1
6.15.11.3

67.2 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski