04 Kasım Serkan Yaşar İzmir Altılı Tahminleri
YİĞİT OĞLUM: Dostbağı ve de Ozgan arkası üçüncülüğünden sonraki kısa vadeli yarışında da ilk üçte yer bulan safkan, son olarak önde stili birçok rakibinin olduğu 1400 metre mesafeli mücadelede son metrelere kadar direnip dönemin formda ismi Demirşah'a geçilmişti. Bu kez ön tarafta çok fazla rahatsız edilmeden götüreceği bu mücadelede mesafenin de daha lehine olmasıyla potoyu önde geçmesini bekliyorum. 

ADEM AĞA: Şeker Remziye, Right Or Wrong, Real Patek gibi isimlerle anadan kardeş olan safkanın Lion Heart - Distant Relative eşleşmesi olması da ayrıca ilgimi çekiyor. Çünkü bu eşleşmeden İzbırakan, The Daughter Sun gibi isimler alındı, ki onların iki ve üç yaşlılığı oldukça verimli geçti. Son startında yarışı önlerde kabullenen ancak düzlük üzerinde yaptığı atakları kazanmaya yetmeyen safkanın çıkarmış olduğu 1200'ü 1.15 derecesini yeterli bulmakla birlikte bu koşu için 1000 metreyi 23 - 1.03 çalışmasını da beğendim. Maidenden çıkmasını bekliyorum. 

HOLD UP: Kariyerinin başlarında kısa vadeli yahut grup koşularda görmeye alışkın olduğumuz Hold Up, sonrasında arızalanıp uzunca bir müddet geri alınmış ancak 8 ay sonra girdiği ilk yarışı kazanmasını da bilmişti. Akabinde yeniden kısa vadeli koşulara sokulan ancak bekleneni veremeyen Hold Up, hep dışarılardan dolandığı son koşusunda düzlüğe çıkıldığında çok kuvvetli bir sprint attı ve de tabelayı kurtardı. Bugün orta kulvardan çıkacak olan safkanın jokeyi Mustafa Çiçek idaresinde iyi yer tutacağını ve de düzlükte yapacağı ataklarla yarışa noktayı koyabilecek durumda olduğunu düşünüyorum. 

Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

7.5.4.1.6.2.8.3
5 YİĞİT OĞLUM BANKO
3.1.8.7.2.4.10.5.11.6.12
1 ADEM AĞA BANKO
9.2.3.1.6.4.11.8.5.7.10
10 HOLD UP // 3.2

77.44 TL

-->> KARA KAMÇI İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski