10 Kasım Yabancı Yarış Profesörü Mahoning Valley Altılı Tahminleri

 


Mahoning Valley'de güzel, ikramiyeye açık, az atlı bir program var. Bugün çok cazip bir banko üzerine kurduğum şablonumla eminim ki kazananlar arasında olacağız. 

VISKI JONES: Starter Aloowance yani bir nevi kısa vadeli koşuda benim bankom Viski Jones. Bu pistte koştuğu üç yarışta da tabela yapamamış olmasına takılmıyorum çünkü form durumu çok iyi. Hem öne çıkıp tempo verebilen hem de geride bekleyebilen safkanın Presque İsle Downs'da son dönemde başarılı yarışları bulunuyor. Birkaç koşu önce Stakes (Açık) yarıştaki ikinciliğinden sonra çok rahat bir zafer elde eden Viski Jones, 5000 $ claiming yarışta alt seviye rakiplerinin arasından sıyrılır. 

YES PLEASE // ACCOLADES GALORE: Hem Yes Please hem de Accolades Galore buradaki rakiplerinden daha güçlü bulduğum atlar. Yes Plase'in üç yarış önce Fort Erie'de Stakes birinciliği var. Accolades Galore de çok süratli bir isim ve daha yüksek claiming bedelli koşularda zorlanmadan kazanan bir safkan. Bugün o kaçar, Yes Please kovalar. Düzlükte de iki safkanın rakiplerini ayırıp kıran kırana bir birincilik mücadelesi içine girmesini bekliyorum. 

Herkese bol şans dilerken, verdiğiniz destekler için teşekkür ederim.

Yabancı Yarış Profesörü Mahoning Valley Altılı Tahminleri

6.5.2.4
7.1.4.6.2 // 5.3.8
6.5.1 // 4.2
4 VISKI JONES BANKO
7.5.2.1.3.6.4
2.4

58.8 TL // 134.4 TLYorum Gönder

Daha yeni Daha eski