02 Aralık Kara Kamçı İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

 

JOTUNHEIM

İki koşudur rakiplerinin de içerisinde bulunduğu gruplarda performans olarak tatmin etmeyen safkanın şansızlığı ise tempoyu seven ve ayağına çabuk isimlerin kendinden daha atik davranması oldu. Bakıldığında Junior Çınar'da seri isim ama, son yarışında bekleme yaparak çok iyi koşu çıkardı. Joutenheim'i rahatsız edebilecek bir rakibi koşunun seyrine göre yok. Tempoya çıktığı yarış performanslarında bir tık daha iyi görünüyor. Bugün bu şansı yakalayacağını düşündüğüm safkan, değişen jokeyi ve 800'ü 52.5, 400'ü 26 rahat galobu ile beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çok yakın görünüyor. 

KILLER QUEEN

Koşuda favori olarak çıkabilecek isimlerin tümüyle geçen ayın başında karşılaşmış, üçüncü sırada yer alırken faullere maruz kalmıştı. O gün mesafe biraz daha kısa olmasına rağmen hemen toparlanıp, yeniden ataklarını sıklaştırmış potaya en dinç giren isimlerden olmuştu. Bursa'da etkisiz performansının aksine Kocaeli'de sert grupta tabelanın son sırasına, son yarışında ise yine bu pistte tabelanın hemen dibinde beşinci sıralara yerleşmişti. Temponun düşük seviyede ilerlemesiyle şansı artan Killer Queen, dün sabah piste çıkarak son olarak kenter iş yaptı. Birinciliğin en güçlü adayıdır. 

KARAMUSTAFA 

Yarış hayatına başladığı ilk iki koşuyu pistte görüp kumda ikide iki yaptıktan sonra bir defa ise Grup-2 Şirinyer galibiyeti sonrası doping cezası almış üçte üç yapmıştı. O günden sonra piste yalnızca galop yapmak için adım atan safkan uygun gurupta koşacak. Kaba kum performansı bence üst düzey. Üç koşu önce Ankara'a Gr-1 TSK koşusunda üçüncü olmuştu. Bugün Oğlum Serkan ve Bombacan'ın tempoyu sürükleyeceği gidişattan en fazla faydalanmasını beklediğim Kara Mustafa, 1200'ü 1.20.5, 1000'i 1.06, 400'ü 27 hafif teşvikli işi ile günün banko ismidir. 

NORMAL ALTILI

9.3.5.2.8.4

5.6.2.4

4.5.2

1.3.5.7

5-KARAMUSTAFA

2.3.8

ALTILI

9.3.5.2.8.4

5.6.2.4

4.5.2.7

1.3.5.7.4

5-KARAMUSTAFA

2.3.8.6Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski