15 Aralık Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

 

SARPERHAN

Son yarışı ölçü olmayan safkan uygun grupta koşacak. Kısa vadeli yarış kazandıktan sonra yine iki kısa mesafeli performansında iyi sonuçlar aldı. 1300'de rakibi Bekri'ye kaybettiği koşu var ki, stilinde bir çok isim olmasına rağmen, tempoyu biraz yüksek tutup, düzlüğe kadar götürdükten sonra, bir ara farklı 4-5 boy yapmıştı ancak, rakibi içe doğru yatıp yanından potaya yakın yerde transit geçerek birinciliğe ulaşmıştı. Bugüne bakarsak, Saetta yine tempoyu belirlemeye çalışacak bir başka isim. Sarperhan pist avantajı ve süratiyle buna izin vermezse, 1000'i 1.03, 400'ü 24.3 çalışarak galobu ile potaya uzanabilir. 

LUCKY STORM

Ankara'da kötü sezon geçirmedi. Sadece çim pistte gördüğü koşularına bakıldığında sert rakipler yanında kazanamasa bile performanslarıyla dikkat çekmeyi başarıp, bir tabela ve bir yakını yarışla sezonu oralarda kapatmıştı. Ben bu kısrağın İstanbul'da kayıt yaptırdığında devam edeceğini düşünüyordum ancak, ilgilileri tarafından seçilen Bursa kumuna çıkması da çok sürpriz olmadı. hem bugün havanın yağışlı olması performansını bir tık artırmasını bekliyorum. En son Ankara'da 1000'i 1.03.5, 400'ü 24.5 hafif çalışarak iş gerçekleştiren Lucky Storm günün sürprizine imza atabilir. 

SİYAH GÜL

Son üç yarışı maiden olmasına rağmen kolay sayılabilecek rakipler ile koşmadı. En az kendi kadar formda ve tecrübe kazanmış isimler ile birlikte, bir kaçı ise gerçekten kaliteli isimlerdi. Bugünkü rakipleri içerisinde tehlikeli isimler var ancak, yeni yeni toparlanma aşamasındalar. Kapalı kutu durumda olan Kaizbert temsilcileri eğer, tempoda ısrarcı olmazlarsa kendini öne atacaktır. Son galobunda fena görüntü bırakmayan Siyah Gül, 48.6, 800'ü 59, 400'ü 27.5 hafif çalışmasıyla uygun grupta birinciliğe çok yakın görünüyor. Günün banko ismidir. 

FULL MUSCLE

Geçen hafta katıldığı koşuda favori önerdiğim isimdi. Fakat, start çıkışında yaşadığı küçük problem ve tempoya acele ile ayak uydurma çabasında başarılı olmuş, virajda anlam veremediğim biçimde bu kez temposu bir anda düşmüştü. Bence tempoyu belirlediği koşularında performansı biraz daha artacaktır. Bugün rakiplerinin içinde bu şansı yakalama yüzdesi bir hayli fazla gibi. İkji gün önceki işinde ise 23.5 çok rahat yaparak potaya akışlı ve dinç giren Full Muscle, uygun grupta şansızlığını kırabilir. 

ÖNEMLİ KONU: Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir desteği göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

Saat 15:00 sıraları bol sürprizli İstanbul tahminimde yorumlu şekilde yayında olacaktır. 

9.8.2.1.6

4.2.3.6

5.2.7.6

9-SİYAH GÜL

2.1.5

7..4.1.12

ALTILI

9.8.2.1.6.10.3

4.2.3.6.8

5.2.7.6.10

9-SİYAH GÜL

2.1.5

7..4.1.12Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski