17 Aralık Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri

 

POKER FACE

Son koşularına bakıldığında gruptan farklı performanslar sergileyen, özellikle bir önce kazandığı yarışta tempoya geç girmesine rağmen potaya uzanan safkan, Islak pistte üçüncü olurkende yine aynı seviyeye ulaşıp, bu kez Candadaş önde yalnız kalınca istediği gidişatı yakalayamayıp iyi sayılabilecek performansla sahadan ayrılmıştı. Bugün ise Junior Çınar ve Joutenheim ikilisinin gidişatta önemli rol oynayacağını düşünüyorum. Bence virajın son durağına kadar düşük ilerleyip, düzlükte sert mücadele içerisine girecek Poker Face, 1000'i 1.02.8, 400'ü 24.8 rahat galobu ile potaya uzanarak çıkmaya çalışacaktır. 

BABA CERCERİ

Aradan sonra gördüğü koşular ile aldığı sonuçlara bakacak olursak, artık kazanabilecek kıvama geldiğini düşünüyorum. Son iki yarışında bence daha tam, nasıl koşabilecğei yönünde stiline tam kavuşamamış görüntüler bıraktı. Ancak bugün rakipleri tam dişine göre. Hem mesafenin uzamasını da avantaja çevirebilecek performanslar sahaya yansıttı. Koşu görerek form tutan Baba Cerceri, bugün maidendan çıkmaya en yakın isim olarak favoridir. 

DİPMEN

Sezona maiden koşularda iyi başlangıç yapıp kazandıktan sonra sert gruplarda iki defa daha start alıp, uzun araya girdi.. Fakat, geçen ayın ortasında gördüğü koşuda nefes açığını kapatıp, bir sonraki start aldığı yarışta ise bu kez önde tempoya çıkmayı bilmiş, düzlüğe kadar götürdükten sonra ise ilk 10 sıranın dışında kalmıştı. Kazandığı son yarışında ise başlangıçla ağırlığını hissettirip, düzlükte de kolay görüntüsü ile potaya zorlanmadan uzandı. Bugün mesafe 1400 olsaydı belki başka senaryolarda kurabilirdik ama, dış start tercihi ile yine tempoya, başlar/başlamaz çıkabilecek rakipleri ile koşacak. Eğer ki son yarışında olduğu gibi, avantajı kapıp, düzlüğü de önde görebilirse, 400'ü 26.7, 200'ü 13.2 çok rahat kısa işiyle kazanacağını düşünüyorum. Dipmen, Günün sürpriz bankosudur.  

Sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

3.5.4.2.8

2.4.5.6.7

4.3.2

1.6.3.5

3-DİPMEN

11.4.1

ALTILI

3.5.4.2.8

2.4.5.6.7

4.3.2.1

1.6.3.5

3-DİPMEN

11.4.1.5.9.10


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski