24 Aralık Sezer İzmir At Altılı Ganyan Tahminleri

 

Günün ikinci ayağında

Başparmak İstanbul hipodromunda,  pistteki iki kum koşusunda sergilediği performansların yanında geçemeyen safkan ilk birinciliğine on iki gün önce sert gurupta fark yaparak ulaştı. Rakipleri biraz daha yumuşadı. Çok sürpriz bir isim araya girmediği taktirde en sert çarpışacağı isim Ahmet Ali olur. Mesafeye rakibinden biraz daha uyumlu olan Başparmak ara vermeden çalışmalarını 1.11-28.2 Ç çalışmasıyla güzel bitirdi. Seri isim Varolhan'ı önde boş bırakmazsa aynayı önde geçmeye yakındır. 

Günün üçüncü ayağında

Koşuya süratli giriş yapmasını beklediğim Azfar ikinci sırada aynayı geçtiği son yarışında çok zorladı olmadı. Rakipleri Bir yarış öncesinde sert guruptan çıkardığı üçüncülüğü gayet iyiydi. Kocaeli'den gelen seri rakibi Heart Of Space'i düzlükte artırdığı ataklarıyla ve 38.4-25 R çalışmasıyla ilk olarak atlatmaya çalışan isim olur. 

Günün dördüncü ayağında

Kazandığı koşuda kalitesini konuşturan Tommix 18 boy farkı , ıslak pistte iyi dereceyle aynayı önde geçerek tamamladı. Rakipleri şimdiki durumda güç olarak farklı isimler değiller. Usta pilotu Karataş'la yol almaya devam etmesini beklediğim safkan kiloyu kazanırsan bundan böyle zor bulur. Mesafe lenine Tommix 26.4 Çok R çalışmasıyla aynayı önde geçen isim olur bankomdur. 

Günün kapanış ayağında

Sezonu bu koşuyla kapatacak Sülünbike İstanbul'da güzel sezon geçirdi. İkisi Kocaeli biri bu pistte üç kaba kum yarışında aynayı önde geçemeyip, ilk üçten düşmedi. Rakipleri uygun safkan Halis Karataş faktörü ve 1.11-29 R çalışmasıyla ilk kez kaba kumda şansızlığını aynayı önde geçerek kırabilir. Pisti seven kısa bir süre dinlendirilen Dervişbey hazırlıklarında eski formunu buldu. 1.24.8-1.10.5-28.4 R çalışmasıyla sert rakip. Önde boş kalırsa Bombacan'da 57.4-29.4 R çalışmasıyla devreye girer. 

ALTILI

6.1.2.3.4.5.7

2.1 // 3.6

1-AZFAR

4-TOMMIX

2.3.1.4

2.7.4 // 6.1

13.5 // 44.8 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski