26 Aralık Kara Kamçı İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

 

Dün İstanbul ve 13.800 TL veren Adana altılılarını son ayakta bıraktım. İkisi de kurgu hatasından dolayı elimden kaçtı. Bugün güvendiğim bankom Wardenclyffe ile sonuca gitmeye çalışacağım. Herkese bol şans diliyorum. 

CİHANIN GÜLÜ

Son koşularında toparlanıp iyi koşular çıkartan kısrak, bugüne denk grupta bir defa kazanmasını bildi. Son yarışını hem cinleri yanında koşmasına rağmen rakipleri sertti. Mesafe uzun olsaydı belki biraz daha etkili performansıyla kazanan Ayduru'ya ciddi rakip olabilirdi. O gün aprantisi pek deneyimli değildi. Rakipleri bence denkleşen Cihanın Gülü, iç pistte iki gün önce 800'ü 59, 400'ü 27.5 rahat iş gerçekleştirdi. Görkem Özçelik ile uygun kiloyu bulan kısrak, birinciliğe çok yakın görünüyor. 

WARDENCLYFFE

Sentetik pistte zayıf gruplarda aldığı birinciliklerin devamını getiremeyip, ciddi rakiplerle eşleştiği yarışlarda etkisiz görüntü bırakan safkan'ın Bursa'da kazanırken, kaba kumda daha iyi koşabileceğini belirmiştim. O gün kolay birincilik aldığını düşünüyorum. Ancak, bu pistte ilk denemesi kısa mesafe olunca kendini gösteremedi. Startın verilmesiyle öne düşmek zorunda kalıp, mesafeyi lehine çevirme düşüncesini, rakibi olan Lord Of  Yıldızer'in, bir anda tempoyu artırmasıyla liderliği çıkması ve sonrasında rakiplerine karşılık vermesi, üçüncü sırada yer almasına sebep oldu. Bugün mesafenin uzaması ile, öne çabuk düşmek zorunda kalmayacak. Eküri buraya Grand Mission'u da kayıt ettirdi. Bence bu safkan ön grupta seri rakiplerini sıkıştırıp Wardenclyffe yol açacak gibi duruyor. İstanbul'da hazırlıklarına devam eden isim 800'ü 49.5, 400'ü 24.5 çok rahata yakın galobuyla uygun grupta birinciliğe çok yakın görünüyor. Banko tercihimdir. 

BİLŞEN 

Üç farklı pistte bir çok koşuya çıkmasına rağmen henüz istenilen pist ve düzeyi yakalayamayan kısrak, buraya hazır gelecek. Bursa'da en son katıldığı koşuda, düzlükte küçükte olsa  trafik sorunu ve  aprantisinin yanlış tercihlerine, cılız teşvikleri de eklenince performans olarak biraz eksik görünmesine neden oldu. İzmir çiminde daha önce bir koşuda boy gösteren Bilşen'in ilk kum yarışı olması ve Kocakaya tercihi beni kendisine yöneltti. Bursa'da koşu öncesi tek galobunu 600'ü 41.7, 400'ü 27.5 çalışarak ile tamamlarken fit görünen Bilşen, maidena veda edebilir. 

ÖNEMLİ KONU: Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

6.1.2.3

1.7.11.12.4.2.9

7.5.4

6-WARDENCLYFFE 

2.3.6

6.2.7

ALTILI

6.1.2.3

1.7.11.12.4.2.9

7.5.4.2

6-WARDENCLYFFE 

2.3.6

6.2.7.8.9.13

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski