28 Aralık Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri

 


LAKERS

Bu sezon özellikle pistte katıldığı uzun mesafeli koşularda aldığı sonuçlarla dikkat çeken safkan, iki kez potayı önde geçti. İki koşu önce rakibi Onyekuru'nun üçüncü sırada yer aldığı yarışta rakipler sertti. Ancak bu safkan önde kurulan temponun çok uzağında kalıp, düzlükte de yol bulmakta güçlük çekince, iç bariyerden, rakiplerinin en dışına açılarak, çok kısa mesafede taraklam giren üç ismin hemen kuyruğunda tabelanın son sırasında yer almıştı. Son koşusuna gelince ise, yine sabırlı bekleyiş sonrası, 300 direği geçilirken en dış ve en son sırada yer alıp, potaya kazanan rakibinin hemen 1 boy gerisinde girmeyi bilmişti. Rakipler bugün yine uygun. Jokey avantajını eline geçiren Lakers, son iki performansını tekrarlarsa sevdiği mesafede 800'ü 51.3, 400'ü 25 rahat galobu ile kazanabilir. Günün bankosudur.

VAHŞİ KIZ

Aradan sonra hazırlıklarını Urfa'da sürdürüp, eksiklerini kapatan kısrak, iki koşudur beyaz bayrak ayna deyimiyle yanına rakip yanaştırmadan potalamasını bildi. Son koşususunda İnci Tanesi isimli rakibi sıkıştırmaya çalıştı ancak, viraj dönülüp, düzlüğe çıkılır çıkılmaz rakibinin yanında uzaklaşıp, sonrasında farkı 15-20 boya kadar çıkardı. Grup bence bugünde mesafeye bakılırsa çok uygun. Önde baskı yapabilecek Gökbakırkan'ın Vahşi Kız'ın temposuna kolay, kolay çıkabileceğini sanmıyorum. Yine düzlüğe elinde bol sermaye ile çıkmasını beklediğim kısrak, 800'ü 54.8, 400'ü 27.4 çok rahat galobu ile günün ölçekli şablonlarda tek adayıdır. 

BATI KASIRGASI

Yarış hayatına favori olarak başlayıp üçüncü sırada bitirdiği koşusunda genel olarak görüntüsü fena değildi. Düzlüğü kazanan rakibinden iyi dönmesine rağmen, bir kaç kere önü açılmışken binicisinin kontrolünden çıkıp, sağa sola küçükte olsa savrulmuştu. Ancak, koşu bitmeye yakın toparlayınca üçüncü sırada kalıp, potaya diri girmişti. Bu pistte katıldığı tüm kum koşularını kazanan Complier ile kardeş. 800'ü 49.2, 400'ü 24.5 hafif teşviklerle sürdürdüğü işinde formundan bir şey kaybetmeyen Batı Kasırgası, Kocakaya deklaresi ile birinciliğe çok yakın görünüyor. 

ÖNEMLİ KONU: Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

2.10.8.7.9.5

5-LAKERS

8.10.2.4

4-VAHŞİ KIZ

2.11.5.3

8.3.6.7.13.15.12

ALTILI

2.10.8.7.9.5

5-LAKERS

8.10.2.4

4.1.6

2.11.5.3

8.3.6.7.13.15.12


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski