29 Aralık Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

 


AYDERLİTURBO

Bu pistte daha sert rakipler yanında ile etkili sonuçlar alıp,  kurduğu tempolar ile dikkat çeken kısrak, mesafede bir defa start alıp ikinci oldu. Bugün önde tempoya çıkmaya çalışacak bir diğer isim Gülcehanım'ın şuan ki form durumu ile işi zor  rakibinin yanında zor görünüyor. İstanbul'!da son  yarışında yine ciddi isimler yanında öne hemen konumlanıp, uzun süre gidişatı belirleyip, mücadelenin içerisinde kalarak üçüncü sırada yer almıştı. İki gün önce 1000'i 1.12.5, 400'ü 28.5 rahat işinde akışlı görünen Aydereli Turbo mesafe avantajı ve uygun rakipler yanında beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çok yakın duruyor. Günün banko ismidir. 

ÇAKIRDAĞLI

Bu tip süratli koşularda bu sezon ve öncesi iyi sonuçları alan safkan Aliço'nun kazandığı son yarışında mesafe az daha uzun olsaydı kazanabilecek kadar koştu. Aprantisi biraz geç davranınca, bariyer dibinden çıkarmakta zorluk çekmiş, çıktıktan sonra ise kısa mesafede açık olan farkı 1 boya kadar düşürmesini bilmişti. Bugün lehine dönen mesafede 600'ü 38.8, 400'ü 24.8 rahat işinde canlı görüntü bırakan Çakırdağlı birinciliğin en güçlü adayıdır. 

JUMBOJET

İstanbul'da zaman zaman yorumlarımda şans verdiğim ancak istenilen yarışlarını yapamadığını düşündüğüm tay, kaba kumda bir defa koşarak iyi performansıyla üçüncülüğü almıştı. İstanbul'ada tabelanın son sırasında yer aldığı koşu ise bence bugüne kadar en iyi performansıydı. Virajı gerilerde dönmesine rağmen düzlüğe temposunu koruyup girerken, tam 400 direğinin önünde önü kapanmıştı. Kulvarını değiştirip, yeniden toparlanmasıyla etkili görüntü ortaya koyan Jumbojet, değişen pistte etkilenmediği anda kazanabileceği rakipleriyle koşacak. Mesafenin uzamasıyla avantaj yakalayıp, kenter işi ile favorimdir. 

NİĞDE BEYİ

Son üç kısa ve orta mesafeli yarışını bu pistte formda ve sert rakipler ile koşan, formunu devam ettiren safkan, denk grupta sonuç almaya çok yakın. Son yarışında yine mesafede start almış, virajı gerilerde alıp, dışa doğu açılmasına rağmen performansıyla dikkat çekmişti. Bugünde o günkü tempoyu yakalayabilecek seri isimler mevcut. Kilosu biraz daha uygunlaşan Niğde Beyi, aprantisi ile gerçekleştirdiği, 600'ü 36.6, 400'ü 23.7 rahat galobu ile kazanabilir.  

NOT: Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

5.7.1.4

2.1.4.7

3-AYDERELİTURBO

5.8.1.4

3.7.9

5.9.1.3

ALTILI

5.7.1.4.10

2.1.4.7

3-AYDERELİTURBO

5.8.1.4.6.9

3.7.9.5

5.9.1.3

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski