03 Aralık Gizli Eküri Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

 Son paylaştığım şablonumda favori olarak önerdiğim %2 ve %3 AGF'li iki safkan KOCAYİĞİT ile ULUBEYİ beklediğim kadar iyi koşmasalar da kazanan atın birkaç boy gerisinde beşincilikle bitirdiler. Bu safkanlar tahmin vermediğim bir programda koşabilirler. Size tavsiyem: Muhakkak takip atlarınız arasına alınız. 

SÖĞÜTLÜ: Bundan birkaç yarış öncesinde İstanbul'da az atlı kısa vadeli koşuda güçlü safkanların hemen dibinde dördüncü bitiren Söğütlü'nün Olsar ve Farmer Girl arkası üçüncülüğü de dikkat çekiciydi. Çoğu formsuz, kalanı da denk rakipler arasında günün ilk sürprizini gerçekleştirebileceği şartları bir araya getirmiş gibi duruyor. 

SNOW BIRD//STEEL STAINLESS: I Wanna Leave ile anneden kardeş olan Snow Bird, yarış hayatının ilk koşusu için yeterli hazırlıklara sahip görünüyor. Hazırlıklarını bu pistte tamamlayan ve 1000 metreyi 1.02 içerisinde bitirdiği çalışmasıyla dikkat çeken safkan, ilk koşusunda birincilikle tanışabilir. Ankara'daki başarılı performansları sonrası geldiği Kocaeli'de son üçüncülüğüne kıyasla zayıf rakipleri bulan Stainless Steel'den de etkili bir koşu bekliyorum. 

STEEL EMPIRE: Çıktığı gibi bitirdiği mücadele sonrası bu kez Mehmet Kaya idaresinde piste çıkacak olan Steel Empire, anladığım kadarıyla bugün ilk defa kuma çıkacağı için pek ön planda tutulmuyor. Ancak babası Barudi'yi izleme fırsatı bulanlar onun kum performansını hemen hatırlayacaklardır. Bu gruptaki atlardan bir adım önde gördüğüm safkan alternatif tekim. 

BLACK ADLER//YELLOW STONE: Kimi zaman yaptığı yarışlarla hepimizi şaşırtıp güçlü atları geçmeyi başaran Black Adler, toparlandığını gösterdiği son üçüncülüğü ile burada ilk şansı almayı hak ediyor. Hem annesi hem de babası çim pistte iyi koşan isimler olmasına rağmen annesi Gıkga'nın kum pistin başarılı isimlerinden Cash Akçe ile kardeşliğinden ötürü Yellow STone'un ilk kez çıkacağı kaba kumda iyi bir yarış çıkarıp birincilik mücadelesine ortak olmasını bekliyorum. 

ANGRY QUEEN// KORDELYA // SHULLER: Angry Queen bugün kazanabilecek ölçüde yeterli performansa sahip olsa da İstanbul'dan gelen ve kaba kumda iyi koşacağını düşündüren Kordelya ile idman pistindeki görüntüsüne bayıldığım Shuller ikisili de burada ihmale gelmeyecek safkanlardır. 

ALİÇO // KARAHİSAR: 1000 metreyi 1.02 içerisinde bitiren Aliço, Avukat'ın yarıştan çıkmasından ötürü burada biraz avantaj kaybına uğramış olsa da daha önce benzer gruplardaki performansıyla ön plana çıkıyor. Ara sonrası hemen toparlanan Karahisar da uyumlu binicisi Kadir Tokaçoğlu idaresinde gireceği mücadelede öne çıkan bir başka isim. 

ÇERDİĞİN//ABERNALI KIZ: Burada Kafakıran çıkınca Çerdiğin biraz daha avantajlı konuma geçti ancak İstanbul'daki kısa vadeli ikinciliğinden beri dikkatle takip ettiğim ve kum pistte koşacağı gün için geri saydığım Abernalı Kız, sert jokeyi Hışman Çizik ile favorinin en sert rakibidir. 

CHAIR MAN: Kariyerine hızlı bir başlangıç yaptıktan sonra sıkıntılı bir dönemden geçen Chairman eski gücüne kavuşmuş görünüyor. İki koşu öncesinde uzun mesafede sergilediği performansı yinelemesi hâlinde kazanacağına inandığım safkanı uygun grupta banko öneriyorum.

ÖZGÜR KAFKAS: Günün son ayağının sürpriz bir sonuca çok açık olduğunu düşündüğümü söylemeliyim. Kum pistte yüksek tabela yüzdesine sahip Özgürkafkas'ın uzun ara sonrası döndüğü Kocaeli'de istikrarsız rakipler arasında ön plana çıktığı söylenebilir.

Şansınız bol olsun. 

Gizli Eküri Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

3 SÖĞÜTLÜ BANKO
3.7.6.2.9
1 STEEL EMPIRE // 2.4
1.8.9.10.3.2.4.6
1.5.8
3.5.8.10.9

2. ALTILI

1.8.9.10.3.2.4.6
1.5.8
3.5.8.10.9
1.6.11
9 CHAIRMAN BANKO
3.7.10.4.6.5

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski