05 Aralık Gizli Eküri İzmir At Yarışı TahminleriICE BREEZE: İlk koşusu öncesi orijinini incelediğimde oldukça beğenmiştim. Hazırlıkları da fena değildi ancak beklenen yarışı da yapamadı. Fakat bugün Halis Karataş'ın binmiş olması safkana karşı biraz daha güven aşılıyor. Ayrıca çıktığı gibi bitirebileceğini de düşünüyorum.

AKÇATI: Altınzele'ye yarım boy farkla geçildiği gün ataklarını dış kulvardan yapsaydı yine kazanırdı. Bir sonraki yarışında ise dış kulvardan gelerek çok rahat kazandı. Elbette burada Görkem Özçelik farkı da söz konusu. Bir önceki koşusunda binen Erhan Aktuğ'tan katbekat daha iyi bir binici. Bugün de uygun rakipleri bulan Akçatı yine kazanacaktır. 

WARDENCLYFFE//DISPERGATOR: Bursa'da kazandığı Açık 3 yarışta orijini itibarıyla daha yatkın olduğu kaba kumda yanıltmayan Wardenclyffe ile şu ana dek hem sentetikte hem de kaba kumda çok etkili sonuçlar alan Dispergatör ikilisinin ön plana çıktığı mücadelede bu pistte 1200 metreyi 1.14 içerisinde koşan Vaiz de kendisine şans yaratmaya çalışacaktır. Günün bombası ise Wardenclyffe kazanırken üçünü olan ve sonlarını çok beğendiğim Augustin'den ya da Edward'dan gelebilir. 

Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri

3.2.4.13.7.1.8.12.11.6
7 ICE BREZEE BANKO
2 AKÇATI BANKO
8.3 // 7.2.4
1.4.2.5.6.7.3.8
4.8.14.15.13.2

76.8 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski