03 Aralık Serkan Yaşar İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

Serkan Yaşar Altılı Ganyan Tahminleri


HALDUN//BİLİRKİŞİ: Kum pistte daha başarılı olmasını beklediğimiz safkan daha ilk startında kazanacak kadar iyi koşarak bizi yanıltmadı. O gün Memoağa'nın sürüklediği mücadelede öne yakın koşan Haldun, ikinci kez koşacağı yatkın olduğu kum pistte şanssızlığını kırabilir. Daha evvelinde benzer grupları geçmeyi başaran Bilirkişi, son ikinciliğinde toparlanmış bir görüntüye sahipti. 

ASLANIM: Çimden kuma döndüğü mücadelede viraja orta grupta çıkan, jokeyinin dışarıya almasıyla birlikte ataklarına başlayan ancak Mertcan Çelik'in bir türlü kafasını düzeltemediği ve de kontrol etmekte zorlandığı Aslanım'ın o gün Miss Diva'ya kaybettiğini unutmamalı. Burada da Miss Diva kadar formda rakipleri olsa da daha yakından tanıdığı tayını daha iyi idare etmesini beklediğim Mertcan Çelik'in bu kez birincilik mücadelesinin en güçlü adayı olan Aslanım'la rakiplerine üstünlük kurabileceğine inanıyorum. 

BAY ARTU // KING JACKSON: Evvelki sene İzmir'de çok sert gruplarda katıldığı koşulardan alnının akıyla çıkan Bay Artu, her koştuğu yarışta biraz daha ilerleyen formu ve de denk rakipler arasında ilk atım. Çirçuz, White Water gibi atlarla anadan kardeş olan ve de Cihangir Koşusu ikinciliği bulunan King Jackson da ilk defa çıkacağı kum pistte başarı beklediğim atlar arasında. 

POKER FACE: El Nino, Can Dadaş, Dombra gibi öne yakın veya önde olmayı seven atların yüksek tempoda götüreceği koşuda bekleme yapmayı seven ve de kuvvetli sprintiyle rakiplerini alt edebilecek potansiyele sahip olsn Poker Face'in buradan birincilik çıkartmasını bekliyorum. 

AYDURU: Daha evvelinde İzmir kumunda kısa vadeli yarış kazanırken daha sert rakiplerini gerisinde bırakan Ayduru, son birkaç yarıştır kazanıra girmiş ama başaramamıştı. Bugün Halis Karataş deklaresinin de daha ön plana çıkardığı safkana ben de herkes gibi güveniyorum.

SAMYOMİ: Virajı sekizinci olarak döndüğü son koşusunda düzlükteki aksiyonlarını beğendiğim; Trojen Horse, Cambodia gibi atlarla da anadan kardeş olan Samyomi'nin artık orjinine yaraşır bir yarış yapacağına inanıyorum. Kapanışı sürprizle yapmak için ideal bir isim olan Samyomi'yi ilk sıradan değerlendirelim. 


Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

10.5.8.6.1.9
2.6.8.11 // 9.7
2.5.3.4.9 // 8.6
5 POKER FACE BANKO
1 AYDURU BANKO
4.9.5.7.6.1.17.3.13.15

96 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski