10 Aralık Sinan Sertaç İzmir At Yarışı Tahminleri

 Dünkü Urfa için hepinizden özür dilerim abilerim. Bankom geldi ama darmaduman oldum. Kendimi affedemiyorum. Çok üzgünüm. Sağ olun.

GRAY WOLF - MAGIC APPLE -BIG DADAŞ

Bugün Big Dadaş kaçar abilerim. Hem de çok süratli gider. Düzlüğe de lider girer. Sonrasında çarşı karışık. Onu yakın takip eden Gray Wolf dışına, pusuda bekleyen Magic Apple da içine girer. Kıran kırana sürecek mücadeleden Gray Wolf sanki galip ayrılıyor abim ama fotoda bitiyor bu yarış. 

OSIRIS - ATLASEFE - TOMMIX

İlk yarışında viraj dönülürken en sonuncuydu. Virajı bir döndü, nitroya bağlayıp iç kulvardan çok çok güçlü bir sprint attı. Eğer daha yakın koşsaydı o gün kazanırdı. Bu defa Özcan Yıldırım abimin binmesiyle benim de keyfim yerinde. Gönlüm çok rahat favori derken.  Atlas Efe de maidende dolana dolana 62 kiloya çıktı. 1400'de 1.28'le en iyi derece onda abim. 1600 olması da en çok ona yarar. Ne de olsa Gray Wolf'un kardeşi ama kilosu ağır. Tommix'i de es geçme. O da az at değil. Bugün sana gösterecek. 

DRAGON PULSE - BABY TIFFANY

Kim kaçar diye çok düşündüm abim. Bence ya Gökhan Kocakaya'nın bindiği Testify kaçar ya da boş kilolu Dragon Pulse, beyaz bayrak ayna yapmaya çalışır. Eğer isterse de bu kiloyla başarır. Aman abim sakın pusuya düşme! Baby Tiffany kumda öyle bir koşar ki ağzın açık izlersin vallahi. Orijin dediğinde bir duracaksın. Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç kardeşin burada. 

AHMET ALİ - SOLOMON - ADAMIM

Ahmet Ali'de Mustafa Çiçek, Solomon'da Gökhan Kocakaya abim var. İkisinin de son yarışları çok iyi. Böyle bir grubu da bulmuşlar. Memo Ağa'yı fazla kaçırmadan düzlüğe gelip sonra aralarında bir mücadeleye başlarlar ama Adamım da onların ensesinde olur. Bakalım kim kazanacak.

YEŞİLYOL

Dört at koşuyor abim ne diyeyim. Son yarışında geçtiklerine bakınca bugün de kazanması gerekiyor. Düzlüğe kadar bekler, düzlükte ezer geçer abim. 

CHROME HEART - WIN THE RACE - CAPTAIN ANGEL

Al sana iki büyük jokey, iki hazır at abim: Chrome Heart, Win The Race. Chrome Heart artık kazanacak gibi hissediyorum ama galobunu izlediğim Win The Race'den de vazgeçemiyorum. Ah bir de Captain Angel yok mu abim, beni tam çıkmaza sokuyor. Kumun padişahı Angels Boy'un kardeşi olduğunu söylesem anlarsın beni.

Destek veren ellerinizden öperim abilerim, şansınız bol olsun. 

Sinan Sertaç İzmir At Yarışı Tahminleri

1.2.6.11.7.9.4.10.8.5.3
8.1.9 // 6.3
5.4
5.6.1
1 YEŞİL YOL BANKO
9.16.7 // 4.1.8

47.52 TL // 158.4 TL

Daha yeni Daha eski