01 Ocak Yiğit Can Adana At Yarışı Tahminleri

 

SPENCER

Ankara'da her tempoya ayak uydurup sert ve seri isimlerin arasından hızıyla sıyrılan Spencer denk gurupta önde boş kalmasının yanı sıra mesafe avantajına sahiptir. Virajı yanlız başına harmanlayacak safkan düzlükte önde Regardless'in sertliğine maruz kalacaktır. Ankara'da rakibini bir koşuda rahatça ekarte eden Osmanbey'de ısrarlı bekleyişiyle iki rakibinin hatasında adımlarını sık atıp üstünlüğü ele geçirmeye aday isimdir. Spencer Adana kumunda ilk yarışını koşacak isim olur sırıtmazsa 800-49.2, 400-24.2 rahat hazırlığıyla çizgiyi önde geçer. 

GİZMEN

Ankara çiminde gördüğü koşunun ardına pistte iki kum yarışına çıkarak hanesine güzel sonuçları yazan kısrak formsu ve istikrarsız rakipleriyle mücadelesinden birincilikle çıkabilir. Son yarışında koşuyu önde götürmeyi başaran kısrak sulu pistte fazla etkisini sahaya yansıtmadı. Kısalan mesafede başlarda prese maruz kalarak rakiplerinden sıyrılmaya çalışacak Gizmen 800-57.5, 400-28.5 R çalışmasını normale dönen pistte koşuda gösterirse hanesine birinciliği yazdıran kısrak olur düşüncesindeyim. Günün bankosu.

BLACK METAL

Gurubun çok üzerinde isim bir koşu gördü ve nefes açığını kapattı. Uzun mesafede başarı yakalamış isim kısa ve orta koşularda hanesine birincilik yazdırmış isimdir. Koşu şansı yanında olursa süratli isimlerin temposunu düzlükte lehine döndürebilir. 23.8 işinde düzgün aksiyonlarıyla çizgiye ulaşan Black Metal düzlükte işi bitirebilir. 

NOT: Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

2. NORMAL ALTILI

6.9.8.3

8.6

7.6.5

1.3.5.6.8

5-GİZMEN

7.2.4.5

2. ALTILI

6.9.8.3

8.6.1.5

7.6.5.4

1.3.5.6.8.4.2

5-GİZMEN

7.2.4.5

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski