11 Ocak Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 

ALİÇO

Sezon kapanmaya yakın pistte ve Bursa'da iki koşu kazanan İzmir'de pistin dışına çıktığı yarışta ikincilikle ayrılırken rakipleri bence sertti. Bugün koşuda sert tempo olamayacak ama, rakipleri uygun. Beyond Redemption, büyük ihtimal tempoyu elinde tutarken, Barth Boy'da düzlüğe çıkılır, çıkılmaz rakibine uygulayacağı pres ile bayrağı devir almaya çalışacaktır. 200 direğine kadar sabırlı bekleyiş içinde rakiplerinin temposunun düşmesini bekleyecek Aliço, dün sabah kenter iş yaptı. Uygun grupta birinciliğin en güçlü adayıdır. 

AVUKAT

Geçen sezonu aldığı birincilikle ve tabela içinde dolaştığı koşuları le tamamladıktan sonra Kocaeli kumuna ayak attığı ilk yarışında uzak fark yaparak kazandı. Rakipleri bugün biraz uygunlaştı. Tempoya girebilecek isimlerin zayıflığı ve sprint atacak isimlerin denk güçte olması koşu öncesi ve içinde bir sıkıntı yaşamadığı taktirde şansını bir hayli fazlalaştıracaktır. Bence bugün binicisi C.Paso'ya oranla daha iyi kullanabilecek M.Akın. Son yarışını tekrarlaması halinde bir haftalık aradan kenter işi ile kazanmaya yakın gördüğüm Avukat birinciliğe çok yakın görünüyor. Günün banko ismidir. 

BABA İLHAMİ

Yaklaşık 1 yol sonra tekrar sahalara dönen yaşı ilerlemesine rağmen etkili performanslar sergileyen safkan İstanbul'da iki iyi koşu çıkardı. Özellikle son yarışında Selim Abi'ye kafa tutarken potada burun farklı ile mağlup olmuştu. Gerisinde tuttuğu isimler ise bence bugünkü rakiplerinden daha sert ve formdaydı. Koşu saatinde pistin ıslanmasıyla birlikte performansını artırmasını beklediğim Baba İlhami uygun grupta rakiplerine üstünlük kurabilir. 

NOT: Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 


NORMAL ALTILI

7.4.2.1.5.9

3.4

4.2.1.5

1.3.4.5

1-AVUKAT

14.2.4.7

76 TL 

ALTILI

7.4.2.1.5.9

3.4.7

4.2.1.5

1.3.4.5.2

1-AVUKAT

13.2.4.7.9.12

196 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski