14 Ocak Sezer Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

 

Günün birinci ayağında

İstikrarsız isimlerin içerisinde pistte mesafeyi en iyi koşan Balyeci Salih sekiz koşuda iki birincilik altı ikincilikle önemli istatistik yakaladı. Kısa mesafeli yarışta süratli rakiplere takılan safkan etkili ataklarla tabelanın son sırasında aynayı geçti Rakipleri uygun isim 1.19.5-1.04.5-25.6 R çalışmasıyla aynayı önde geçen isim olmaya en başta adaydır. İzmir'de ikinciliği değerli Have A Nice Trip usta pilotuyla uygun guruptan kazanarak çıkarsa sürpriz sayılmaz. Aradan sonra bir koşu göre Bursa'da 52-24.8 R çalışma yapan Spring Break hata kollar. Önceliğim üç isimdir. 

Günün ikinci ayağında

Son yarışını pistte zor şartlarda koşarak ikinciliği kasasına yazdıran Önemli uygun gurupta istikrarlı gidişini aynayı önde geçerek tamamlayabilir. İstanbul'da çalışmalarında yağ gibi görüntüler seren kısrak usta pilotuyla toparlanan rakiplerine, 43.3-28.3 R çalışmasıyla üstünlük kurmaya yakın. Kötü koşarsa tabela yaptığı koşuda canlanan idmanlarını binicisiyle sürdüren 46-29 R çalışmaya sahip Berçemim sert rakip olur. 

Günün üçüncü ayağında

Bursa'da starta takıldığı koşuya erken veda eden Mavi Kılıç sevdiği pistte kaçak ve bindirecek Cagner'den numarayı çalacaktır. Pistte beş uzun mesafeli yarışta aynayı önde geçen safkan virajı liderliğini pekiştirerek dönerse 1.03-38.5-24 R çalışmasıyla aynayı bir solukta bulabilir. Sonları kuvvetli Oğlum Doruk İstanbul'da sert koşular gördü. Rakipleri dişine göre safkan 52.6-24.3 R çalışmasıyla hata kollar. Bir koşu gören Kuzey Yağmuru Bursa'da 1.00.8-24 hafif çalışmasıyla iyi hazırlandı yazılır. Cagner'de rakibi bir aksilik yaşar diye yer verilmesi gereken isimdir. 

Günün dördüncü ayağında

Kısa mesafede tempoya çıkarak rakiplerini yeniden toparladığı koşuda aynaya dinç uzanarak mağlup eden Commitment bankom. Mesafeye daha yatkın isim uygun gurupta usta pilotla sahada. Bir haftalık araya yetecek koşu galobuyla bir kez daha aynayı önde geçecektir.

Günün kapanış ayağında

Bursa ve İzmir'de etkili sonuçları kasasına yazdıran Bilşen, aprantiyle son yarışında, startta takılınca tabela dışında kaldı. Rakipleri uygun kısrak usta pilotuyla uygun rakipleri aynayı önde geçerek mağlup edebilir. Bursa'da ikinciliği tatminkar Hamra, iki ekürisi Cemilem ve Rengül Sultan'la favoriyi sıkıştırırlar. 

EDİTÖR: Sitemizin devamlılığını sağlamak adına, desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz, şansınız bol olsun..

ALTILI

2.5.4

6.2

3.6.2.4

1-COMMITMENT

1.2.3.6 // 4.5

1.5

19.2 // 28.8 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski