16 Ocak Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri

 

Dün 24.006 TL veren İstanbul altılısını ilk ayakta çok atla bıraktım, gerçekten yazık oldu. Bu aralar programlar güzel ikramiye veriyor. İnşallah denk getiririz. Yazarlarımızın İzmir 1. altılı ganyan tahminleri sabah yayında olacak. Herkese bol şans diliyorum. 

KÜŞİ

Geçen sezonun son ayında toparladıktan sonra art arda iyi koşular çıkartıp tatmine edici sonuçlar alan safkan aprantisi ile iki uzun mesafe deneyime sahip. Özellikle koşusunda sert rakipler ile mücadele ederken kilosu hafif olmasına rağmen performans olarak bugüne yeterli düzeyde finişe uzandı. O günün koşu temposuyla, bugüne bakıldığında çok fak göreceğiz. Gidişat avantajını elinde bulundurmasını beklediğim Küşi, uygun isimler yanında 600'ü 39, 400'ü 26 rahat galobuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. 

ERTEMİZ 

Bu koşuda ufakta olsa taktik savaşı olacağını düşünüyorum. Yine iki isim Bombacan ve Atiksoylu tempoyu belirlemek adına başlangıç ile tempoyu biraz sert tutacaklar. Ancak ben bugün Bombacan'ın koşuya ağırlığını Özcan faktörü ile koyacağını düşünüyorum. Bu ikilimden pisti seven ve bir çok etkili sonuçları bulunan Ertemiz'in faydalanması çok zor olmayabilir. Son yarışında biraz olsun toparlanma sinyallerini verdi. Koşunun temposuna tutunup, 600'ü 41.3, 400'ü 27.8 rahat işini de sahaya yarışa yansıtabilirse kazanması normal sonuç olabilir. Mutlaka kuponlara yazılmalıdır. 

CAN DADAŞ

Son yarışında ummadığı bir mağlubiyet aldı. Koşu genelinde performans olarak kötü görünmesede, tempoya giren rakiplerine cevap veremeyip, düzlüğü de iç bariyere doğru dönünce stilinin tam dışına çıkıp girince mücadeleden kopması çok uzun sürmedi. Bugün Akın Sözen raporlu olduğundan binici değişikliğine gidilecek. En yakın aday Mehmet Kaya gibi görünüyor. Bence yerinde tercih olur. Rakiplerine bakıldığında ise önde temposunu bozabilecek bir isim göremiyorum. Düzlüğe çıkılana kadar ensesinde gezinecek Brentwood var. Ancak, böyle uygun grupta önde boş kalma avantajını iyi değerlendirmesini beklediğim Can Dadaş, mesafeyi 2.00.03'lük derecesi ile en iyisi. Son işini iki gün önce 800'ü 49.2, 400'ü 23.5 çok rahat yaparak tamamlayan safkan günün banko ismidir. 

EDİTÖR: Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

3.4

6.8.4.2.3.7

4.3

6.2.5.4

3-CAN DADAŞ

3.4.11.5.6.7

ALTILI

3.4.5.1

6.8.4.2.3.7

4.3.5

6.2.5.4

3-CAN DADAŞ

3.4.11.5.6.7

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski