17 Ocak Yiğit Can Bursa At Yarışı Tahminleri(TUTTU)

 

PETER PANS DREAM

Tempoa sert rakibi Sarperhan'ın ensesinde nefesini hissettirecek safkan virajda liderliği çıkabilirse kazanma ihtimali yüksek isim olacaktır. En kötüsünü düşünürsek rakibinin temposunu yukarıya çekerek ekürisi Nide Beyi'ne sprint atma fırsatını yakalatmaya çalışacaktır. Eküri isimlerin koşuda kaçan ve sprinter olmalarından ötürü dereceli hazırlıklarıyla çizgiye yakın olduklarına inanıyorum. 

HAKNA

Kısa mesafeli yarışlarda iki koşu hanesine birincilikleri yazdıran performanslarıyla parmak ısırtan safkan uygun gurupta üçüncü birinciliğine çok yakın. Gurupta kaçak rakibinin olmayışıyla tempoyu istediği yöne çevirebilecek avantajı olacaktır. Son düzlükte rakibi Clour Of Light'in tüm ısrarlı ataklarına direnerek cevap vermesini umduğum Hakna 600-37, 400-24 rahat hazırlığıyla çizgiyi önde geçen isim olmaya yakın. Günün bankosu. 

ATEŞALAN

İki koşu seri yapan safkan son startında rakibi Canömerim'e çizgiye yakın yerde teslim olarak hanesine birincilik yazdırma şansını kaybetti. Değişen usta pilotuyla tempoyu lehine döndürebilirse bu sefer şansıda yüksek olur. Kilosu biraz fazla görünen Ateşalan 600-3, 400-28 rahat hazırlığıyla tüm gayretiyle çizgiye ulaşmaya çalışacak isimdir. 

EDİTÖR: Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

4.2.7.8

3.2.1.6

2.8.3.4.5.6

5-HAKNA

2.4

7.8.3

ALTILI

4.2.7.8

3.2.1.6

2.8.3.4.5.6

5-HAKNA

2.4.3.5

7.8.3.2.6

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski