25 Ocak Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri(GÜNCELLENDİ)

 

LORD OF THE WINDS

Antalya'da katıldığı son koşusunda tempoya çıkan sert rakibi Rotavatör'e diş geçiremeyince aldığı sonuç ile tatmin etmedi. Ancak bu pistte daha önce rakiplerinin bir çoğuna üstünlük kıran safkan, Chairman ısrarcı olmaz ise önde bom boş kalacak. Ayrıca pistte 62 kg ile birinciliği de var. Yol yorgunluğu vs. yaşamazsa beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Son yarışında sürpriz konumda iken favori, olarak önerdiğim ancak istediği sonuca ulaşamayan Over Clouds yavaş yavaş  toparladı. Şans verilmesi gereken isimdir. 

AKINCI 

İzmir'de gerçekleştirdiği son yarışını tekrarlar ise bugün kazanması normal sonuç olur. Koşuda birden fazla tempoya çıkan isim olunca bulduğu boşluğu iyi değerlendirip, ikinciliği sert rakipler yanında kurtarmıştı. Kocaeli kumunda koşu deneyimi bulunup, kazanma şansınıda yakalayan Akıncı uygun grupta, 600'ü 37.7, 400'ü 24.7 rahat galobu ile birinciliğin en güçlü adayıdır. Kötü koşması halinde lehine dönüşen pistte Honorable, iki koşudur iyi sinyaller verdi. Mesafeye yatkınlığı ve 1000'i 1.02., 400'ü 24 rahat galobu ile ciddi rakip olarak yazılmalıdır. 

AMERICAN STORM

Yarış hayatına başladığı koşuda tempoya tutunmakta güçlük çektiği için, virajı iyi alamayıp en geride dönmüştü. Ancak bugün kazandığı tecrübe ve mesafenin bir tık uzamasıyla maidena veda edeceğini düşünüyorum. Yine aynı problem ile karşılaşsa bile Hışman'ın safkana biraz katı davranması kaçınılmaz. Tempoya gözle görülür Nil Yeli isimli kısrak çıkacağından gidişat biraz yumuşak olabilir. İstanbul iç pistte 1200'ü 1.14.5, 1000'i 1.01, 400'ü 26 hafif rahat ve 800'ü 49.5, 400'ü 245 rahat galobu ile American Storm günün banko ismidir.  

ÖNEMLİ: Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

ALTILI

Çıkan atlardan dolayı şablon tek oyuna düşmüştür.

7.5.3.11

9.10.4.6.7.2

3.4.6

1.5.3.4

2.4

1-AMERICAN STORM

Daha yeni Daha eski