01 Şubat Yiğit Can Adana At Yarışı Tahminleri ( TUTTU)

 

HASAN EFE

Bu kış sezonu tercihini Adana kumundan yana kullanan son yarışında ikinciliğiyle form sıçraması yaşayan Hasanefe Urfa'da hazırlıklarını düzenli sürdürerek koşuda şans yaratmaya çalışacak isimdir. Pistte kısa mesafe ikinciliği sürpriz oldu diyebilirim. Hanesine yazdırdığı iyi sonuçların tümüne yakını uzun koşulara aittir. Denk gurubu yakalayan Hasanefe 25 çok rahat hazırlığıyla çizgiyi önde geçebilir.

GOLD DESIGN

Uzun mesafeli ilk yarış performansında kalitesini konuşturan uzak farkı elini kıpırdatmadan yapan safkan sertleşen rakipleriyle avantajlı durumda çıkıyor. Geçen yarışında kaçarak çizgiye ulaşan safkanı Espinoza rahatsız eder. Düzlüğe kadar rahat görüntüyle virajı görmesini beklediğim Golden Desing değişen usta pilotuyla ve 25 çok rahat hazırlığıyla günün banko ismidir.

BORANES

Yarış hazırlıklarında fit görünen Barones iyi hazırlıklara sahip rakipleriyle sert çekişme sonucu çizgiden önde geçip hanesine birincilik yazdırmaya çalışacaktır. Son çalışmasını 24.5 çok rahatla kapatan tay favorim. Ekürisiyle beraber koşuda şanslı olmaya çalışacak Tefo Bey hazırlıklarında form tuttu. 5600-38.5, 400-25.8 çok rahat hazırlığıyla rakiptir. 

EDİTÖR: 

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

8.5.6.7.3.1.4

3.9.1

4.7.8.2

4-GOLDEN DESING

1.6

2.1.4.5.11

ALTILI

8.5.6.7.3.1.4

3.9.1.2.6.4

4.7.8.2

4-GOLDEN DESING

1.6

2.1.4.5.11

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski