05 Şubat Kara Kamçı Adana Altılı Ganyan ve Yorumları

HÜMA SULTAN

Bugün hem cinsi olmayan rakipleri yanında temponun lehine işlemesiyle kazanmasını beklediğim kısraktır. Önde Agah ve ekürisi Hüradam ikilisi koşu seyrini pek yüksek tutmayacaklardır. Bu sezona ise Çelikkalkan'ı yine bugüne benzer rakipleri yanında sert sprintiyle mağlup etmesini bilmişti. Bence rakipleri içerisinde en ciddi isim Taşıyıcı. Düzlükte rakibinden jokey avantajını da en iyi şekilde değerlendireceğini düşündüğüm Hüma Sultan, 600'ü 42.5, 400'ü 28 rahat galobu ile günün banko ismidir.

BÜKEÇ

Son iki yarışını sert gruplarda koşup, bir kez kazanan safkan aprantilere mahsus yarışta yine birinciliğe çok yakın görünüyor. İki koşu önce Everest gibi sert rakibe üstünlük kurarken, rövanşta ise düzlüğe birlikte girdiği rakibi ile uzun süre gelen Lütten boyun farkı ile mağlup ayrılmıştı. Bugün rakipleri biraz daha uygunlaştı. Tempoda biraz düşük olursa, işi bir tık daha artabilir. Ekürisi Özaydın ile birlikte piste çıkıp, 800'ü 56, 400'ü 28 rahat galop yapan Bükeç favori. 

GAZINÇ

İki koşu önce satış koşusunda ikinci olurken rakiplerinin çoğuna üstünlük kuran safkanın son yarışındaki altıncılığı bugüne ölçü olmamalı. Çok kötü performans sergilemedi ama gücünü yettiği yere kadar mücadelenin içinde kalabildi. Bence Mehmet Akyavuz, bu safkanla daha iyi anlaşıyor. Uzun zaman sonra gelen birinciliğinde imzası var. Rakipleri uygunlaşan Gazınç, kısa aradan birincilik çıkarabilir. 

ÖZAYDIN

Rakibi Bilirhan'a grup koşuda mağlup olduktan sonra, iki koşu art arda kazanırken hem rövanşı aldı, hem de rakiplerinin çoğuna üstünlük kurmasını bildi. Rakipleri pek farklılaşmadı. Yine tempoya çıkacak Bilirhan'ı düzlüğe girilmeden sıkıştırıp, bayrağı devir almaya çalışacaktır. Ancakbugün bir süredir start almayan Deniz Şövalyesi'de bir hamle yapıp ön gruba erkenden katılarak yarışın seyrini değiştirebilir. Son işini 800'ü 56, 400'ü 28 çok rahat ile tamamlayan Özaydın, yine kazanabilir. 

GİT--Yiğit Can Adana 2. altılı ganyan tahmini.

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

1. ALTILI

8-HÜMA SULTAN

4.6.5.2.8

1-BÜKEÇ // 4

6.5.4.8.2

1.4.3.6.8.10

4.2.3.7

60// 120  TL


Daha yeni Daha eski