08 Şubat Sezer Kocaeli At Yarışı Tahminleri (GÜNCELLENDİ)

 

Günün birinci ayağında

Kazandığı koşularına kötü sonuç ekleyen sezonu 21 gün önce üçüncülükle açan Kuzgölcüklü uygun gurupta gonk sesiyle öne düşecek isimdir. Rakiplerinin ataklarına diremeye çalışacak safkan koşuyu bir solukta 1.04.4-24.4 R çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. Kötü yarışlar çıkartan gurupla yenişebilecek  ve pisti seven Utkucuk 36.8-24.3 R çalışmasıyla sürprizi gerçekleştirebilir. Uygun kilolu yetenekli aprantiye sahip Chairman önde kaçan rakibini zorlayıp 51.5-24 R çalışmasıyla sıkıştırmaya çalışacaktır. 

Günün üçüncü ayağında

Gonk sesiyle starttan zımba gibi çıkacak Pergamon sert gurupta direnemedi. Uygun rakipleri eküri avantajıyla yakalayan safkan sevdiği mesafede bir çırpıda aynaya ulaşabilir. Pisti seven 4 gün önce Antalya'da beklentinin altında kalan Rüzgarın Hızı mesafede iki birinciliğe sahiptir. Koşuya yorgun katılacak safkan rakip. 

Günün dördüncü ayağında

İstanbul'da sert guruplarda tabela içinde dolanan Perotti İzmirkaba kuma adım attığı ilk yarışında etkisiz kaldı. Rakipleri uygun safkan kaçak rakibi Namık Bey'i düzlükte presiyle boğarak bayrağı devir alıp 48.5-24.7 R çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. Pisti seven iki koşu seri yapan Master Of Pupets 49.3-23.5 R çalışmasıyla rakibine zor anlar yaşatabilir. 

Günün beşinci ayağında

Son üç koşusunda aynayı önde geçen ikisini uzun mesafede pistte elde eden Karahisar uygun gurupta ıslanan pistte tekrar devam eden formuyla aynayı önde geçen isim olacaktır. Güzel dinlenme süresi geçirip 1.03.4-24 R çalışmasıyla seriyi bir birincilik daha ekleyecek safkan günün bankosudur. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

1.3.7

8.1.4.3.2

1-RÜZGARIN HIZI

5.3

1-KARAHİSAR

12.3.5.1.2.8

ALTILI

1.3.7.4.5

8.1.4.3.2.9.10

1.2.4.6

5.3

1-KARAHİSAR

12.3.5.1.2.8

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski