09 Şubat Yiğit Can Antalya At Yarışı Tahminleri

 

TEKİNCİ

Bursa çim, Kocaeli kaba kumda hanesine iyi sonuçları  yazdıran safkan rakiplerinin bir basamak yukarısına çıkmayı başardı. İstanbul'da kantarmaya aprantisinin asılmasıyla yarışa erken küsen isim iç açıcı sonuç alamadı. İlk defa yer aldığı Antalya kumunda yabancılık çekmeyeceğine inandığım Tekinci dört günlük ara ve yol yorgunluğundan olumsuz etkilenmezse uygu gurupta birinciliği hanesine yazdırabilir. 

ZAMANE

Yüksek AGF oranı almayı son yarışıyla hak eden kısrak uygun gurupta  binicisiyle hanesine birinciliği yazdırmaya yakın. Son yarışta düzlüğe kadar çaba ve gayret gösterdiği koşuda formda rakiplerine bir zaman üstünlük kurmaya çalışıp başarı sağlayamadı. Yarışa pistte hazırlık yaparak katılan Zamane 800-52.6, 400-26.2 rahat galoplarıyla günün bankosu. 

ANGEL OF KINGDOM

Gördüğü koşularında form tutan safkan Bursa'da adından söz ettirecek isimken sorunlarla boğuşup sahadan ve yarışlardan ayrılmak zorunda kaldı. Hazırlıklarının tersine performanslarıyla başarılı istatistik yaladığı pistte rakipleri biraz daha uygunlaşan Angel Of Kingdom Mertcan'la sahayı daha iyi kullanacaktır. Düşük tempoyu hanesine artı olarak döndürecek safkan sonlara dirençli girip işi bitirebilir. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

1.2.3.4.5.6.8

5.9.3.1.4

9-ZAMANE

6.2.1

4.3

8.5.3

ALTILI

1.2.3.4.5.6.8

5.9.3.1.4

9-ZAMANE

6.2.1

4.3.1.8

8.5.3.7

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski