09 Şubat Sezer Antalya At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci, ayağında

Antalya pistine hemen ısınan katıldığı üç koşuda istikrar yakalayan Gülallar daha cazip gurupta aynayı önde geçti. Formunu devam ettiren kısrak 55.3-27.2 R çalışmasıyla birinciliklerini yenisini ekleyebilir. Son yarışı ölçü sayılmayan Tekinci İstanbul sentetik pistte kötü sonuçla ayrıldı. Uyumlu aprantisiyle uygun guruptan aynayı önde geçerek ayrılabilir. 5 gün önce pistte çıkardığı üçüncülükle pisti seven Canömerim yazılır. 

Günün üçüncü ayağında

Adana'da iyi sonuçla  geçtiği yarışın sorası pistte bir defa performans sergileyen Zamane üçüncülükle yarıştan ayrıldı. Virajda yarışa ortan olan kısrak devamını getiremeyince uzak farkla boşluktan üçüncülüğü kaptı. Koşuya 52.6-26.3 güçlü çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. İlk yarışında etkili görünen Başar Hatun 52.4-24.6 rahat çalışmasıyla ciddi rakip. 

Günün dördüncü ayağında

Kötü dönem geçirdiği sezonun tersi koşuları iyi sonuçlar alarak son ikinciliğini 1 boy farkla alan Angel Of Kingdom kalitesine ulaşamadı. Koşu görerek form sıçraması yaşayan safkanın rakipleri uygundur. Deneyimli binicisiyle kısa aradan galibiyet çıkarmaya yakın isim Mertcan'la iyi birliktelik yakalarsa aynayı önde geçen isim olur. Günün bankosu. 

Günün kapanış ayağında

Ankara ve İstanbul koşularında iyi sonuçları aynayı önde geçerek alan Balık Gözlüm pistte bir koşu gördü. Üçüncü kaldığı yarışta sert rakiplerine az farkla kaybeden safkan kısalan mesafede birincilikle yüzleşmeye çok yakın. Bursa'da sert guruplarda aldığı sonuçlarla isminden gurupta sıklıkla bahsettiren Mahperverkız 40.5-26.2 R çalışmasıyla ciddi rakip. Son koşusunda kıpırdayan Şerife Abla seri yapısıyla bir solukta aynaya ulaşabilir. Çalışmalarında toparlayan Miraykız 1.10.3-27.2 R çalışmasıyla yazılır. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

6.1.2

3.5.1.2.9

9.1

6-ANGEL OF KINGDOM

8.3.4.1

8.3.5.7

ALTILI

6.1.2

3.5.1.2.9

9.1.5.6

6-ANGEL OF KINGDOM

8.3.4.1.7

8.3.5.7

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski