11 Şubat Yiğit Can Antalya At Yarışı Tahminleri

 

YARIMADA

Sorunlar problemler derken Antalya pistinde hava yakalayan kısa mesafede hazırlık niyetine gördüğü koşuda eksiklerine son veren safkan son startında bayrağı gonk sesiyle alıp çizgiye taşıyarak hanesine birinciliği yazdırdı. Rakipleri aynı seviye ve düzeyde. Kayalar'ın farklı isimlerle koşuya deklare ettiği altı isimden bir tanesi önde sağlayacağı kontrolü bozmazsa Yarımada uygun gurupta 56.5-27.2 rahat hazırlığıyla rakiplerine nefes aldırmadan hanesine bir birincilik daha yazdırabilir. 

AUGUSTIN

Kaba kum olan tüm pistlerde hanesine iyi sonuçları yazdıran sentetik pistte geç başladığı ataklarına karşılık ikinciliği harika sprintle alan safkan uygun gurupta usta jokeyiyle 6 aydır özlem çektiği birinciliğe kavuşabilecek formda piste inecek. Kumunun, sert düzlüğünün uzun olduğu sahada tüm olanakları yakalayan Augustin Bursa'da 800-53, 400-26 çok rahat hazırlığıyla günün kalesi. 

MY WAY TO WAY

Uzun mesafeli koşuda aprantisiyle kötü sonuca ulaşan safkan uygun gurupta iki yarış öncesi 100 metre kısa mesafede üst gurupta koşan Grandeur'ı ağır kiloda potaya ramak kala nakavt etti. Best Of Ftaoş, Steel Empire ve Siestra'nın süratli rakipler olmasıyla sprintini konuşturmasını umduğum My Way To Way sık koşmaktan etkilenmeyip sorun yaşamazsa uygun rakiplerine şans vermeden hanesine birincilik yazdırabilir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum

NORMAL ALTILI

1.2.3.4.5.6.7.9

4.2.5.7

2-AUGUSTIN

2.6

1.3.8

2.1.3.7

ALTILI

1.2.3.4.5.6.7.9

4.2.5.7

2-AUGUSTIN

2.6.5.1

1.3.8.2

2.1.3.7

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski