12 Şubat Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri

 


BUNİYABİR

Geçen hafta katıldığı koşuda şans vermiştim ancak performansı yeterli olmasına rağmen. sonuca yaşadığı bir takım problemlerden dolayı yansıtamadı. Start çıkışında hızlanamayınca bir anda rakiplerinin uzağında kalıp viraja kadar temposunu bozmadan gelmiş, fakat, 800 tabelasına varılınca bu kez huysuzluk yaparak binicisinin kantarmaya, sert tutunmasına neden olmuştu. Düzlüğe, rakiplerinden daha dinç ve akışlı girdikten sonra atak yapmaya başlayan Buniyabir, kısa mesafe ve geç açılma sorunlarından dolayı tabela dışında kalmıştı. Bugün rakipleri uygun ve tempoya girebilecek en az üç ismin olmasıyla, startta oyalanamaz ise çok yakın görünüyor. Mutlaka kuponlardaki yerini almalıdır.!

ARYALİVA

Adana kumuna çok yatkın kısrak geçen sezon biri grup, iki koşuda birincilik almasını bildi. İstanbul, Ankara arası mekik dokuduktan sonra GR-1 Yarışla sezonu biraz erken kapatıp, üç ay sonra bir koşu gördü. Düzlüğü çok rahat dönüp, bir ara rakipleri ile baş edebilecek görüntüsünü nefesi yetmeyince kaybedip, tabelanın son sırasında kendine yer bulmuştu. Bugün rakipler aynı. İdmanlarında biraz daha üzrine koyarak yarışa gelecek Aryaliva usta jokeyinin tercihi ve 800'ü 59.8, 400'ü 29.7 çok rahat galobu ile birinciliğin en güçlü adayıdır. 

SNELLMAN

Katıldığı üç koşuda ikincilikler alarak performansıyla rakiplerinden biraz daha farklı görüntü ortaya koyan safkan zor koşuda şansızlığına son verip birinciliğe kavuşabilir. Son yarışı ıslak pistte, zor şartlarda idi. Rakip seçeneği az olmasına rağmen, tempo biraz yüksek olmuş, düzlüğün büyük bir bölümünü öndeki mücadeleyi izleyerek geçirmiş ve 200 tabelasına varılırken anca ataklarını sıklaştırmıştı. O gün kaybettiği rakibi ise bence sertti. 600'ü 36.2, 400'ü 24.3 hafif işi sonrası, 800'ü 50.5, 400'ü 26.7 çok rahat iş yapan Snell Man günün banko ismidir. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 


NORMAL ALTILI

1.8.5.4.9

2.1.3

5.4.6.7.3

5.1

3.5.4

11-SNELLMAN

ALTILI

1.8.5.4.9.3.11.2.6

2.1.3

5.4.6.7.3

5.1.2.3

3.5.4

11-SNELLMAN

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski