13 Şubat Kara Kamçı Adana Altılı Tahmini

 

OVA KARTALI

Son koşularını pistte bu grubun üzerinde isimler ile birlikte alıp, iyi sonuçlar almasını bilmişti. Son yarışında uzun mesafeden etkilenip tabelanın son sırasına yerleşen safkan, özellikle orta mesafeyi yakaladığında performansı artan isim. Geçen sezon kapanmaya yakın 1400'de kazanırken daha ciddi rakiplere üstünlük kurup, 1.36.54 gibi iyi de derece çıkardı. Bugün uygun grubu aprantilere mahsus yarışta iyi kulvar ve binici avantajıyla Ova Kartalı, birinciliğin en güçlü adayıdır. 

DELİ TAHİR

Ben burada gidişatın sonucu belirleyeceğini düşünüyorum. Bugünde bence Deli Tahir uzayan mesafede kazanacak isimdir. Koşunun temposunu Uçan Fil belirleyecek ancak, kendisi açısından zor yarış olması muhtemel. Nedeni ise, tempoya girebilen Alberto, yine tempoya tutunmak adına teşvikler ile başlayacak Victor Volles ikilisi nefeslerini, safkanın ensesinde hissettireceklerdir. 600 tabelasına kadar sıralamanın pek değişeceğine inanmıyorum. Bu üçlüye düzlüğe girilmeden Ahmet Beyli'yide katarsak, rakiplerini sabırla en geride takip etmesini beklediğim Deli Tahir, Alberto ve Uçan Fil ikilisine 200 tabelasında yetişip, geride bırakacaktır. 800'ü 50.6, 400'ü 25 rahat galobu ile günün banko ismidir. 

MACAROVİŞ

Son yarışını tekrarlar ise kazanması işten bile değil. Dün günün ilk ayağında favori olarak önerdiğim Büniyabir ile aynı koşuda yer alıp rakibini boyun farkıyla gerisinde bırakmıştı. Hemen, hemen benzer performansı sergilediler. Virajı rakibinin 3-4 boy önünde dönüp, düzlükte yer tutamayınca dışa açılıp atak yapmış altıncı sırada yer alırken ise, canlı ve diri giriş yapmıştı. Bence bugün grup tam dişine göre. Pistte de zaman zaman iyi sonuçlar almasını bilen Macaroviş, 29.5 çok rahat son işi ile mutlaka kuponlardaki yerini almalıdır..!

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

12:59--Günün beşinci ayağında koşudan çıkartılan (9) numara yerine 4-KAFKASLIAĞA eklenmiştir. 

6.8.11.1.5

4.5.2

3.5.2.1

3-DELİ TAHİR

1.3.7.4

8.1

NORMAL ALTILI

6.8.11.1.5.10.9

4.5.2

3.5.2.1

3-DELİ TAHİR

1.3.7.4

8.1.12.4.10.7

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski