13 Şubat Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri (GÜNCELLENDİ)

 

SEE YOU SOON

Bugün uygun rakipler ile koşuya katılacak kısrak start problemi yaşamaz ise birinciliği alabilir. Şartlı ve kısa vadeli koşularda eli,nden geldiğince etkili olabilmeye çalıştı. Bugün bakıldığında starttan düzgün çıkış yapar ise Shannara , Queen Akarcha ve Despina üçlüsü tempoyu sert tutabilecek rakipleri. Start problemi yaşadığından dolayı mesafe bir tık kısa gelebilir. Ama, sorunsuz çıkış yaparsa kenter işiyle rakiplerini mağlup edebilir. 

BORANKIRCENK 

Orta mesafeli koşularda zaman zaman zaman iyi sonuçlar alıp istikrarlı görüntü çizen safkan, iki koşudur şansını uzun yarışlarda denedi. İki koşu önce Sembol Tay'dan 5 boy fark yedi ancak, son yarışı biraz daha sert grupta ikinciliği bu grup için yeterliydi. Pistin kötü oluşuna rağmen fena performans sergilemedi. Önde ayıran rakibine yapabilecek bir hamlesi yoktu. Ortaya koyduğu mücadele ile artık kazanabilecek seviyeye ulaştığını düşündüğüm Borakırcenk, 600'ü 42, 400'ü 27.5 rahat galobuyla günün banko ismidir. 

KARADÖKER

Kazanıp maidendan çıktıktan sonra 5 alık bir aradan döndüğü ilk yarışında performansıyla şaşırtan safkan, Piko Piko isimli rakibine inatçı tavır sergileyip, son ana kadar mücadele edip potaya yakın yerde gerisinde bırakmıştı. Bugünde benzer rakipler ile koşacak Karadöker, hazırlıklarında bir tık daha iyi görünmeye başladı. Son galobunu 600'ü 36, 400'ü 24 çok rahat yakın yaparak potadan akışlı bir görüntü ile geçti. Koşunu önemli favorisidir. Üç farklı pistte iyi sonuçlar alıp, son iki yarışını grup nezdinde yarışarak geçiren King Farrier uygun grupta, 1000'i 1.03, 400'ü 25 rahat iş yaparak birinciliği kovalamaya çalışacaktır.

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

16:43--Günün 4 ayağında yorumlarda bahsedilen 3-KING FARRİER (4) numara olarak yazılmıştı düzeltildi.

3.1.4.7.5.8

10.6.9.3.4

3-BORAKIRCENK

2.3

1.4

4.1.3.7

48 TL 

ALTILI

3.1.4.7.5.8

10.6.9.3.4.5.7

3-BORAKIRCENK

2.3

1.4.3.7

4.1.3.7

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski