18 Şubat Sezer Antalya At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci ayağında

Antalya kumunda bir anda çıtayı en yukarıya çeken Son Başak iki koşudur bileği bükülmeyen kısraktır. Çalışmalarında formundan bir şey kaybetmedi.Kilo farkı olan rakiplerinden daha formda sahaya çıkacak kısrak 44-29.1 çok R çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Rakibine kaybettiği yarışta aprantisinin eksik kaldığı Oğulşah Tolga'yla rahat birinciliği kasasına yazdırmıştı. Bir koşu sora tekrar binicisine kavuşan kısrak 57.5-29.2 R çalışmasıyla rakip. Sezonu pistte gördüğü tek yarışla açan eküri avantajlı Turaçbey hafif sikletiyle yazılır. İkidir iyi koşu çıkartan formu yerinde Kardeşkaya 1.45 uzun çalışmasıyla şeytanın bacağını bu koşu ile kırabilir. 

Günün ikinci ayağında

İstanbul'da son olarak liderliği çıktığı yarışta performansıyla güzel işler yapan Saruhanbey uygun gurupta en şanslı isimdir. Önde tekrar boş kalmasını beklediğim safkan 59.2-29.5 çok rahat ve 42.3-28.7 R çalışmalarıyla aynaya ulaşabilir. Pistte iyi sonuçları kasasına yazdıran formda isim Atamacaaydın 44.5-28.5 R çalışmasıyla hata kollar. 

Günün üçüncü ayağında

Gurubun üzerinde isim olarak gördüğüm Dedemahmet iki sert rakiplerle yarışlarından bir tabela çıkardı. Uzun mesafede geçen sezon harikalar yaratmıştı. Antalya kumuna iki koşuda uyum sağlayan safkanın, Rakipleri şimdi tam dişine göre koşu görerek formunu da tutturdu. Ayanı önde geçmeye çok yakındır. Kötü koşarsa pistte tek yarışa çıkıp ikinciliği kapan Oğlum Utku 44-29.3 R çalışmasıyla hatayı affetmez.

Günün kapanış ayağında

Pistte iki yarışa çıkıp kalitesini sert guruplarda konuşturan Obrada kendi ayarında olmayan isimlerle sevdiği mesafede yarışacaktır. Boyraz'la iki koşudur sahada yer alıp pisti tanıtan safkan 39-26 Çok R çalışmasıyla günün bankosu.

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

2.1.5.8

3.1

5.6

2.1.5

2.3.1 // 7

1-OBRADA

14.4 // 19.8 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski