22 Şubat Sezer Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 


Günün ikinci koşusunda 

İzmir'de başarılı başarılı koşularına Antalya'da devam eden Royal Uygur aprantisi biraz daha ciddi davransaydı rakiplerinin arasına birincilikle gelecekti. Rakipleri uygun safkan 49.8-24.8 R çalışmasıyla favori. Binicisiyle orta mesafeli yarışlarda ikidir aynayı önde geçen Arslan Şahini pistte 39.5-25 Çok R çalışam yaptı. Rakiptir. Pisti seven uzun mesafeye yatkın Real Champion 1.04-24 R çalışmasıyla yazılır. 

Günün üçüncü koşusunda

İzmir'de iki koşu uzun mesafede aynayı önde geçen Red Justen daha uygun gurupta usta binicisiyle üçüncü birinciliğini kazanmaya yakındır. Dokuz gün arada pist değişikliğinden etkilenmesini beklemediğim safkan düzlükte ortaya farkını koyup kazanır, bankom.

Günün altıncı koşusunda

Pisti seven son beş birinciliğin dört adedine pistte ulaşan Kara Hisar uygun gurupta mesafe avantajıyla ön planda. Mehmet Kaya'yla uyum yakalayan başarılı safkan bir solukta aynaya ulaşabilir. İstikrarlı koşular çıkartan son yarışları sert grupta Akıncı 36.5-24 R çalışmasını koşuya yansıtırsa sert rakip olur. 

Günün yedinci koşusunda

Kocaeli pistine bugüne dek bir koşu sığdıran safkan birincilikle ayrıldı. İstanbul'da Sarıyerli dahil bir çok sert rakibini nefes aldırmadan uzak farkla gerisinde tutup aynayı önde geçmişti. İlk kez uzun mesafede yarışacak Vizigot uygun rakiplerini avantaja döndürecektir. Onur Yıldız'ın kantarmaya hakim olmasıyla günün ikinci banko ismidir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1. ALTILI

1.8.7.2

2.3.1

2-RED JUSTEN

6.4.2.12 // 7.1

7.8.4 // 2.1.6

5.1

2. ALTILI

6.4.2.12 // 7.1

7.8.4 // 2.1.6

5.1

2-VİZİGOT

8.1.3.5

4.1.11.6.8

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski