25 Şubat Kara Kamçı Antalya At Yarışı Tahminleri

 

ANGEL OF KINGDOM

Kalitesine rağmen  henüz istenilen kıvama gelemeyen ancak son yarışlarında aldığı ikincilikler ile adından bahsettiren safkan piste kolay uyum sağladı. Bu sezon form tutmak aıdna art arda koşular görüp, son yarışıyla beraber bunda başarılı oldu. Koşuyu önlerde kabullenip, kazanarak ayrılan Mourinho isimli rakibine düzlük boyunca yanaşmaya çalışmak için, etkili performans sergilemişti. Bugün, Bursa'dan binicisi koşu için getirildi. Ayrıca fazla sıkıştırılmadan, 1000'i 1.07.5, 400'ü 27.5 çok rahat galop yapan Angel Of Kingdom özlediği birinciliğe bugün kavuşabilir. 

JAMMY JUSTEN

Pistte biri kısa, diğeri uzun mesafeli iki koşudan galip ayrılan kısrak, uygun  rakipler ile koşacak. Burada 1900 mesafeli yarışta br kaç rakibi ile birlikte piste çıkıp 10 boy gibi hatrı sayılır farkla potaya uzanmıştı. Ancak hemen ardına Kocaeli'ne götürülüp, orada şansı denenen Jammy Justen tabela dahi yapamadı. Bugün, mesafe ve şartlar dahil bir çok olumlu avantajlarını sert binicisiyle lehine döndürmeye çalışacak. Öncelikle şans verilmesi gereken isimdir. 

MAXIMUS BOY

İstanbul'da kazandıktan sonra rotasını Antalya'ya çeviren safkan iki 1400 mesafeli koşularda tabelanın son sırasında yer aldı. Ancak, katıldığı tek uzun mesafeli yarışta performansıyla çok ,iyi izlenim bırakmış kazanmasını bilmişti. İzmir'den gelen Royal Uygur isimli rakibine, iki kere foul yeyip, arada sıkışmasına rağmen pes etmeyip üstünlük kurmuştu. 14 günlük dinlenme sürecini iyi geçiren Maximus Boy, 800'ü 51.6, 400'ü 24.5 rahat galobu ile hazırlıklarını tamamladı. Uygun rakipleri yanında bugünde kazanmasını bekliyorum, günün banko ismidir.

SİVEREK HAN

Bu pistte art arda çıktığı iki koşuda rakiplerine şans tanımayan safkan ağır kilosuna rağmen uygun grupta boy gösterecek. Son yarışı bence, ilkine göre daha sert grupta idi. Ancak düzlüğe kantarma dolu girip, çok rahat görüntü verdikten sonra, farkı artan temposuyla 5 boya kadar çıkardı. Bugün koşu biraz süratli başlayacak. Fakat, uyum sorunu yaşamayacağını düşündüğüm Siverekhan, Hışman'ın da tercihi ile seriye devam edecek gibi duruyor. Kocaeli'de hazırlanıp, son işini 800'ü 57.1, 400'ü 27.6 rahat ile tamamlayan safkan birinciliğin en güçlü adayıdır. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

6.2.3.4.9

10.2.1.6.7.11

3.4

2.6.3

1-MAXIMUS BOY

1.3

36 TL 

ALTILI

6.2.3.4.9.1.8

10.2.1.6.7.11

3.4.2

2.6.3.1

1-MAXIMUS BOY

1.3.4.6

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski