25 Şubat Yiğit Can Antalya At Yarışı Tahminleri

 

ANGEL OF KINGDOM

Angel Of Death ve Angel Of Horse'yle kardeş safkan onlar kadar başarılı olmadı. Yarış hayatının şimdiye dek olan bölümünün çoğunu problemlerle boğuşarak geçirmesi önünde büyük engeller oluşturdu. Daha iyi noktalarda koşu görmesi gerekirken az buz sahaya çıkarak hazırlıklarıyla Antalya pistine adapte olan safkan uygun guruplarda hanesine yazdırdığı sonuçları bugün birincilikle taçlandırabilecek forma ulaştı diyebilirim. Murat Gündüzeli safkanı en yakından tanıyan binici. Bursa'dan özel olarak kantarmaya tutunmak için getirildi. Ön blokta sert ve zevkli kapışmaının düzlükte 27.5 çok rahat galobuyla çizgiden birincilikle çıkması için tüm şartlar oluştu. Banko yazacağım. 

MAXIMUS BOY

Pistte hansine yazdırdığı sonuçları uygun gurupta devam ettirirse bir koşu ara verdiği birinciliklerine devam edecektir. Uzun mesafede bir kez koşan safkan trafikte boğulsada etkili performansıyla birinciliğe ulaştı. Koşu boyu zayıf tempodan istifa etmesini umduğum Maximus Boy düzlükte gücünü sahaya yansıtıp 800-51.6, 400-24.5 rahat hazırlığıyla çizgiye ulaşmaya çalışacaktır. İlk koşusunda hava alırcasına sahya çıkıp rahat birincilikle koşudan ayrılan Anadolu Cihanı 1000-1.04.4, 400-24.3 rahat hazırlığıyla sert rakiptir. 

YAĞIZALP

Antalya'da sahaya çıktığı tek koşusunda hanesine birinciliği yazdıran Adana'da yakın ara tabela dışında kalan safkan uygun gurupta favoriye karşı avantajlı durumda olduğu kilosuyla çizgiye en yakın isimdir. Binicisiyle uyumu sorunsuz safkan koşuda sorunla karşılaşmazsa kazanabilir. Pistte üç koşu hanesine birincilikle yazdıran Siverek Han, Kocaeli'de 800-57, 400-27.6 rahat galoplarıyla ve joekeyiyle b irlikte tekrar sert yarış yapacaktır. Rakiptir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

ALTILI

2.6.8.1.3

10-ANGEL OF KINGDOM

3.1.4.6

6.3.4

1.6

3.1 // 6.2


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski