01 Mart Sezer Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 

Günün ikinci koşusunda

İzmir'de ilk yarışına Kurteller'in sert taylarına çarpılan Jummy Justen usta pilotuyla tecrübe kazanarak yarışı iştirak ediyor. Koşu öncesinde bir çalışması görünmeyen safkan uzayan mesafede aynayı önde geçebilir. Bursa'da etkili koşusuyla göz dolduran Warrior Justen 50.2-23.6 R çalışmasıyla sert rakip. Aradan sonra istanbul'da koşusu ölçü sayılmayan Fatihan 52.4-24.6 R çalışmasıyla yazılır. 

Günün üçüncü koşusunda 

Guruptan daha üstün performansa sahip ıslak ve nemli pisti fazlasıyla iyi koşan Master OF Pupets uyum sağladığı binicisiyle günün güvenilir isimlerinden. Mesafeyi de iyi koşan safkan 41.6-26.6 çok R hazırlığıyla günün sığınma limanıdır. 

Günün beşinci koşusunda

Bursa'da son iki uzun mesafeli yarışta iyi sonuçları kasasına yazdıran Uzaydesteanı uygun gurupta ıslanan pistte şansı artan isimdir. 8 günlük araya kenter çalışamalar sığdıran safkan aynayı önde geçebilir. Kısa mesafeli koşularda etkili sonuçlar alan Fou Blue hafif sikleti ve formda ekürisiyle yazılmalıdır. Kısa mesafede başarılı olan Karakale deneyimli binicisiyle uzuna yatkınlığını lehine döndürebilir. 26.8 R çalışmasıyla bir çizik atılması gereken isimdir. Bursa'da kısa vadeli koşuda uzuna ilk defa çıkan İlk Parıltı ağır sikletini taşıyabilirse uygun gurupta 40.5-26.5 R çalışmasıyla avantaja çevirebilir.

Günün yedinci koşusunda

Son yarışını ıslak pistte kazanan Grand Mission sprintiyle hayran bırakmıştı. Rakipleri uygun safkan uzayan mesafede sonuca daha kolay varabilir. Pistte tek koşusunda galibiyet çıkartıp, koşuda Agustin isimli rakibine karşı koyabilirse aynadan önde geçmesini beklediğim isim 50-24.4 R çalışmasıyla ilk açık yarış birinciliğine adımı atacaktır günün bankosu. 

Günün sekizinci koşusunda

Eküri isimlerden Dostbağı mesafesine çıkıyor. Ekürisi de büyük destek sağlayacaktır. Mesafeye ve piste yatkın rakiplerine göre mesafe avantajını kullanmasını beklediğim safkan aynayı önde geçebilir. Mesafeyi iyi koşan Duman tempo sert olursa devreye girer. İstanbul'da 39.8-26.2 R çalışma gerçekleştirdi. Rakiptir. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1. ALTILI

4.2.5 // 6

1.5.2

3-MASTER OF PUPETS

5.3.1.6.8

6.13.12.1

5.3.6 // 1.7

2.ALTILI

5.3.1.6.8

6.13.12.1

5.3.6 // 1.7

5-GRAND MISSION

4.1

10.2.4.5 // 3.11 Yorumlar

Daha yeni Daha eski