01 Mart Yiğit Can Adana At Yarışı Tahminleri

 

NARTIN KILICI 

Adana kumuna ısınmasının ardına sezona iki koşuyla giriş yapan safkan en son kazanarak birincilik özlemine son verdi. Koşuda stiline yakın isimlerin önde toplanmasıyla şartlarını biraz zorlamamak zorunda kalmasını beklediğim Nartın Kılıcı Uçan Fil'i erken atlayabilirse geriden toparlanan rakiplerinin kıskacından düzlük performansıyla sıyrılmaya gayret gösterecek güce sahiptir. 600-37.5, 400-24.3 son galobunda çizgiye süzülerek formda giren safkan hanesine ikinci birinciliği yazdırmaya çok yakın. Günün bankosu. 

VICTORY WEAPON

Kısa ve orta koşularında arada startta takıldığı yarışları dahil başarılı performanslar sergileyen ilk uzun çim koşusuna sert rakibi Action'a karşı koymak için çıkacak safkandan birincilik gelebilir. Uzun kum yarışının ardına 45 gündür ciddi hazırlıklara nokta koyarak hazırlandı. 26 çok rahat hazırlığında eksiksiz görünen Victory Weapon favorim. Uzuna yatkın rakipleri denk Action deneyimli ve kantarmayı tanıyan binicisiyle rakibine yakın performansla koşacaktır. İkili arasında en az hata yapanın hanesine birinciliği yazdıracağı koşuda sert rakiptir. 

İki günde İzmir 555 ve 2.683 TL, Dünse Bursa'da küçük şablona 325 TL şablonumu değerlendirenlere hayırlı olsun. Bugünde inşallah bankomuzun kazanmasıyla seriye devam ederiz. Bol şans diliyorum. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

4.10.5.7

7.2.4.5.9

1.2.8

3-NARTIN KILICI 

5.7.8.6

3.1

ALTILI

4.10.5.7.6.11

7.2.4.5.9.1.6

1.2.8.7.9

3-NARTIN KILICI 

5.7.8.6

3.1

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski