03 Mart Yiğit Can İzmir At Yarışı Tahminleri

 

TEMELKAN

Uzun mesafede tek yarışını  koşu boyunca lider götürdüğü yarışı ekürisine son raddede teslim olarak ikinci sırada tamamlayıp performansıyla alkışı hak eden Temelkan uygun gurupta sorunsuzca ilerlerse hanesine birinciliği yazdırmaya çok yakın. Kısa mesafeden etkilendiği yarışta rakiplerini izlemekle yetinen safkan tempoda yanına rakip yanaştırmadan liderliği kafadan çıkacaktır. 56 galop sonrası kenter çalışmasını düzgün yaparak nokta koyduğu hazırlıklarıyla tek adayımdır. 

MATRIX

Uzun mesafede başarılı koşular gerçekleştiren ikinci sırada kaldığı yarışında sprinti ve mücadelesinden ödün vermeyen safkan uygun gurupta Gold Roaks ve Seraza ikilisinin tutacağı tempoda bekleme yaparak etkili sprintiyle sonuca varacaktır. Kilo indirimi aldığı aprantisininde bu sezon daha etkili performanslarının olmasıyla bu kısmı da atlatan Matrix 1000-1.01.5, 400-24 rahat hazırlığıyla çizgiye en yakın isimdir. 

TOROSDAĞI

Sıraladığı koşulardan sonra tabela çıkarıp son birinciliğini pistte seri stilinin avantajını öne sürerek kazanan safkandan kısalan mesafede birincilik beklemem hata olmaz. Pilotu Tolga'yla tekrar birleşip önde yalnız kalabileceği rakiplerinden numarayı alıp düzlüğe çıkacağı avansı da kimseye kaptırmayacağına inanıyorum. Ekürisi isimlerin zorda bırakmaya çalışacağı Torosdağı çizgiye süzülmekte zorlanmayacaktır. Günün sağlam bankosu olarak öneriyorum. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

6.2.1.3.4.5

5.6.7.1.2

2-TEMELKAN

1.3

10-TOROSDAĞI

8.2.1.4

ALTILI

6.2.1.3.4.5

5.6.7.1.2

2.3

1.3.2.5.4

10-TOROSDAĞI

8.2.1.4

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski